Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Знижки!!! -5 грн/л на Бензин та ДП і -2,5 грн/л на Газ від партнера WOG

Знижки!!! -5 грн/л на Бензин та ДП і -2,5 грн/л на Газ від партнера WOG

СЛАВА УКРАЇНІ!

УКРАЇНЦІ РАЗОМ + АЗК WOG = Знижки -5 грн/л на Бензин і ДП та -2,5 грн/л на Газ – це максимальні знижки на ринку палива для Захисників/Захисниць в Україні лише з карткою Українці Разом!

Tvoyi personalni umovy na WOG z kartkoyu Ukrayintsi Razom! Znyzhky bonusamy:
– 5,0 hrn/l benzyn ta DP
– 2,5 hrn/l haz
– 20% smakolyky WOG CAFE
– 10% tovary WOG MARKET
Реєстрація для отримання картки Українці Разом вперше за посиланням kartka.ukrazom.org (повторно реєструватися не потрібно, щоб не було дублювання даних в системі, а лише потрібно увійти в свою анкету за посиланням ukrazom.org/kartka і оновити свої контактні дані!!!).

Важливо! Замовити передрук/доставку НП картки Українці Разом нового зразка 2023-24 років і отримати її за тиждень, можна тут попередньо сплативши благодійний внесок лише за цими реквізитами ukrazom.org/donate Після оплати благодійного внеску, нова картка буде відправлена Вам новою поштою протягом наступного тижня! Всі зібрані кошти йдуть на виготовлення карток іншим учасникам бойовий дій та членам родин загиблих воїнів, яких більше 40 тисяч чекають в черзі на їх друк і жодного разу ще своєї картки Українці Разом не отримували та на підтримку і розвиток проектів Українці Разом!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

УКРАЇНЦІ РАЗОМ – це ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ!

З повагою, колектив ВО Українці Разом!

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"