Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Запрошуємо на фінал “Кубку героїв АТО”

Шановні друзі!

Дякуємо всім хто підтримував військовий футбол протягом всієї осені. І ось нарешті довгоочикуваний фінал!

Запрошуємо вас, 1 грудня о 10:00 ранку на відкриття  Фінальних ігор регулярного Чемпіонату серед команд  Ліги учасників АТО на “Кубок Героїв АТО”, що відбудуться на навчально-тренувальній базі Динамо “Київ” у Конче Заспі.
42 команди грали у цьогорічному Чемпіонаті, а 16 кращих вийшли у фінал і будуть змагатися за честь отримати “Кубок Героїв АТО”. “Кубок Героїв АТО” є перехідним та щороку буде мігрувати від переможця до переможця, а назва команди-переможниці буде вигравіровано на Кубку. Протягом вересня-листопада матчі Чемпіонату відбувалися на полях Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Миколаєва та Вінниці. І ось нарешті, 1-4 грудня, відбудуться фінальні ігри та буде визначено переможців. Урочисте нагородження  відбудеться о 14:00 4 грудня 2016 року.
Це велика подія для наших військових, не тільки тому, що “Кубок Героїв АТО” розігрується впершие, але насамперед через те, що гра у футбол для хлопців є способом реабілітації та соціалізації, а також можливістю до спілкування та налагодження дружніх відносин будь-яких військових підрозділів, різних силових відомств.
Прохання підтримати іх інформаційно, щоб якомога бльше людей долучалися до цієї ініціативи наступного року, та щоб надати гідну шану переможцям.
На церемонії нагородження  очікується присутність  Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України – Порошенка Петра Олексійовича.
Подробиці в доданому прес-анонсі.
Будемо вдячні за вчасну акредитацію Вашіх журналісиів.

Контакти для акредитації:

Орловська Наталія
(093) 517 00 10

[email protected]
www.ukrazom.org
pres-anons_finalni-igry-na-kubok-geroyiv-ato-na-1

Запрошуємо на фінал “Кубку героїв АТО”
Запрошуємо на фінал “Кубку героїв АТО”
Запрошуємо на фінал “Кубку героїв АТО”
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"