Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Закриття 5 ювілейного сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО

Закриття 5 ювілейного сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО

 

14-15 вересня в Тернополі та Хмельницькому відбудуться нагородження переможців та закриття вже 5-го ювілейного сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО 2019 – Федерація Футболу учасників АТО.

Традиційно всередині вересня підходить до завершення вже 5-й сезон єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019. Цього року 14 вересня в місті Тернопіль відбудеться нагородження та закриття сезону в дивізіоні “Захід” та 15 вересня в місті Хмельницький відбудеться нагородження та закриття групового етапу Чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на КУБОК ГЕРОЇВ АТО регіонального дивізіону «Центр».

Організатором та засновником цього Чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» та за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «Динамо» (Київ). А цього року долучилося до Чемпіонату ще й новостворене Міністерство у справах ветеранів України.

Варто зазначити, що Футбольна Ліга учасників АТО — єдиний в Україні Чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій — захисників України.

Позаду сім місяців безкомпромісної боротьби на полі та дружніх відносин після свистка. По чотири кращих команди з дивізіонів “Захід” і “Центр” та загалом 24 кращі команди із 88 учасників групового етапу Чемпіонату вийдуть до фінальної частини на Кубок Героїв АТО 04-14 жовтня в місті Києві на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського. Де буде традиційно розіграний головний трофей сезону КУБОК ГЕРОЇВ АТО до дня захисника України 14 жовтня.

Довідка: З 24 березня по 14 жовтня 2019 року відбуваються змагання вже п’ятого сезону єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.

Матчі проходили і проходять щотижня в сорока двох містах України. Груповий етап Чемпіонату відбувається до 29 вересня включно. Фінальні змаганя на Кубок Героїв АТО відбудуться традиційно з 05 по 14 жовтня на спортивній базі ФК “Динамо” (Київ) та стадіоні “ДИНАМО” імені Валерія Лобановського.

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Організатором Чемпіонату є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!». Це Єдиний Чемпіонат з футболу в Україні серед учасників АТО (ООС) з 2015 року, де приймають участь 100% учасників бойових дій.

Цього року у Чемпіонаті беруть участь рекордна кількість 88 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО(ООС), а це близько трьох тисяч учасників бойових дій — захисників України.


Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійно діюча та наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів:

«ЗАХІД» – нагородження та закриття групового етапу Чемпіонату відбудеться 14 вересня о 14.00 на Центральному стадіоні в місті Тернопіль;

«ЦЕНТР» – нагородження та закриття групового етапу Чемпіонату відбудеться 15 вересня о 14.00 на Центральному стадіоні в місті Хмельницький;

«ПІВДЕНЬ» — нагородження та закриття групового етапу Чемпіонату відбудеться 21 вересня о 14.00 в місті Одеса на Центральному стадіоні «ЧОРНОМОРЕЦЬ»;

«СХІД» — нагородження та закриття групового етапу Чемпіонату відбудеться 22 вересня о 14.00 в Донецькій області, в місті Маріуполь (стадіон «Портовик», вул. Луніна, 71);

«КИЇВ» та «ПІВНІЧ» — нагородження та закриття групового етапу Чемпіонату відбудеться 28 вересня о 15.00 в Київській області, м. Вишневе на Центральному міському стадіоні, вул. Європейська, 27.

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"