Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Як активувати картку Українці Разом нового зразка 2024 року!!!

Як активувати картку Українці Разом нового зразка 2024 року!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Якщо Ваша картка Українці Разом нового зразка 2024 року досі неактивована, тоді для її активації будь ласка першочергово спочатку обов’язково повністю видаліть додаток АБАНК24 зі свого телефону, якщо раніше його завантажували і далі ЛИШЕ за цим посиланням https://abank24.page.link/ukrazomorg завантажте додаток АБАНК24 на свій телефон. Далі спочатку відкрийте там лише одну будь-яку картку Зелена + вигода або + атб, після чого Вам має бути нараховано кешбек 50 грн на цю картку (якщо Ви раніше до травня 2021 року не були клієнтом Акцент-Банку (А-Банку) !!!). Якщо все вірно зробили і завантажили додаток А24 саме за цим нашим посиланням https://abank24.page.link/ukrazomorg , тоді картка Українці Разом з’явиться в додатку АБАНК24 в розділі Гаманець. Її потрібно буде там відкрити і активувати згідно фотоінструкції нижче.

 

Якщо картка Українці Разом не з’явилася в розділі Гаманець, тоді це означає, що Ви завантажили додаток А24 не за нашим посиланням, яке потрібно і тому додаток потрібно обовязково знову повністю видалити зі свого телефону та повторити спробу ЛИШЕ за цим нашим посиланням https://abank24.page.link/ukrazomorg доти, доки не з’явиться в розділі Гаманець картка Українці Разом! або зателефонуйте на гарячу лінію А-Банку (Акцент Банк) 7776 безкоштовно і цілодобово та повідомте їх, щоб саме вони поправили на своїй стороні в додатку А24 в розділі Гаманець для активації картки і обов’язково наголосіть, що все робили за посиланням від Українці Разом!

Будь ласка зробіть чітко все як тут написано і нова картка Українці Разом буде швидко активована автоматично онлайн!
Важливо! Ваш номер телефону, на який Ви встановили додаток А24 і плануєте відкривати картку Українці Разом, має обов’язково співпадати з основним номером телефону у Вашій анкеті в нашій системі Українці Разом, де Ви реєструвалися раніше! Увага! Перед активацією картки номер штрих-коду у Вашій анкеті 801848201948920ххххххх та на звороті картки є різними і це нормально і так має бути! Після правильної активації картки, номер штрих-коду 8018482019489205хххххх на звороті картки автоматично оновиться/з’явиться у Вашій анкеті замість старого тимчасового електронного номеру, який потрібен лише для активації картки нового зразка в додатку А24. Уважно прочитайте на слайді 2 (фото вище) потрібно ввести тимчасовий електронний номер штрих-коду який у Вашій анкеті на сайті Українці Разом 801848201948920ххххххх а не той, що на звороті нової картки, яка на руках!!!
Увага!!! Далі на слайді 3 (фото вище) обов’язково потрібно вибирати саме Фізична картка, а не віртуальна і це Важливо! для активації пластика на руках! Далі по слайдах 4-7 згідно фотоінструкції вище і тоді картка, яка на руках, буде активована! Якщо ж Ви помилково вибрали і відкрили віртуальну картку Українці Разом, тоді потрібно повернутися назад в Гаманець слайд 1 і повторити все знову по новому!, вибрати знову картку Українці Разом (при цьому тимчасовий електронний номер штрих-коду у Вашій анкеті вже буде іншим 80184820194892070ххххх, бо він в такому випадку змінюється задля безпеки) та далі на слайді 3 (фото вище) обов’язково потрібно вибирати Фізична картка, а не віртуальна! Далі по слайдах 4-7 згідно фотоінструкції вище!
Після цього все автоматично оновиться в системі, нова картка Українці Разом буде активована в додатку АБанк24 та в системі Українці Разом і тоді нова картка буде працювати у всіх партнерів програми Українці Разом!

УВАГА! На час воєнного стану з 24 лютого 2022 року жодних комісій, внесків чи абонплат за користування карткою/рахунком Українці Разом не має!!! Знижки у партнерів програми Українці Разом діють при скануванні на касі штрих-коду 8018482019489205хххххх на звороті лише активованої/відкритої картки Українці Разом нового зразка 2023-24 років та введдення свого телефону, який прив’язаний до картки Українці Разом і є основним у Вашій анкеті. Знижки діють незалежно від форми та способів розрахунку за товари і послуги (картками різних банків чи готівкою!). Термін дії картки Українці Разом нового зразка 2023-24 років до травня/листопада 2028 року!!!

УВАГА! Ті учасники, які не бажають користуватися банківськими послугами А-Банку, можуть без проблем, лише після активації картки Українці Разом в додатку А24 згідно інструкції вище (Активація – це обов’язкова процедура, щоб нова картка працювала у партнерів програми Українці Разом !!!) встановити собі на картці кредитний ліміт 0 грн. та не користуватися коштами А-Банку і просто користуватися нею лише для отримання знижок у партнерів !!!

УВАГА! Ті учасники, які вирішать добровільно користуватися також і банківськими послугами А-Банку (кредитний ліміт на картці, який може бути встановлений А-Банком для користування), як партнера програми, рекомендуємо після активації картки в додатку А24, надіслати для техпідтримки саме А-Банку фотографію свого військового квитка або іншого документа з відміткою, що засвідчує Вашу участь в лавах Сил оборони України після 24 лютого 2022 року! Адже згідно Закону України всі військовослужбовці, які є мобілізованими до лав Сил оборони після 22 лютого 2022 року, повністю звільняються від оплати будь-яких відсотків за користування коштами банків України на території України (якщо буде встановлений кредитний ліміт на картці для користування).

Важливо! Замовити передрук/доставку НП картки Українці Разом нового зразка 2023-24 років і отримати її за тиждень, можна тут попередньо сплативши благодійний внесок лише за цими реквізитами ukrazom.org/donate Після оплати благодійного внеску, нова картка буде відправлена Вам новою поштою протягом наступного тижня! Всі зібрані кошти йдуть на виготовлення карток іншим учасникам бойовий дій та членам родин загиблих воїнів, яких більше 40 тисяч чекають в черзі на їх друк і жодного разу ще своєї картки Українці Разом не отримували та на підтримку і розвиток проектів Українці Разом!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою, Адміністрація ВО Українці Разом!

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"