Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Впровадження знижок у компанії WOG

Шановні побратими, зовсім нещодавно до нашої програми “Соціальна картка учасника АТО” приєдналася велика національна мережа автозаправних комплексів – “WOG”.

Проте, знижки по вашій картці лише починають впроваджуватися в систему, і ще не всі оператори мережі знайомі з умовами дії картки. Тому просимо усіх власників “Соціальної картки учасника АТО”, які не отримали знижки по соцкарті, одразу ж телефонувати на гарячу лінію “WOG” (усі дзвінки безкоштовні) 0 800 300 525, вказавши адресу, де ви не змогли скористатися послугою.

Нагадуємо, що з 22 серпня по всій мережі “WOG” почали діяти знижки для власників соціальних карток. Умови знижок по “Соціальній картці учасника АТО “Українці-Разом!” додатково додаються до програми лояльності “Прайд”.

За кожен літр придбаного пального від його вартості, зазначеної на ціннику стели АЗК WOG у розмірі 1,00 грн./л на пальне (бензин та дизельне пальне) на об’єм, що не перевищує 200 л на місяць та у розмірі 0,50 грн./л на газ вуглеводневий скраплений LPG, а також знижку у розмірі 10% на товари, що реалізовуються у WOG CAFE як у мережі АЗК WOG, так і поза межами АЗК і знижку у розмірі 3% на товари WOG MARKET у магазинах при АЗК на суму, що не перевищує по 1000 грн на місяць у WOG CAFE та WOG MARKET відповідно (окрім підакцизного товару, карток поповнення мобільного зв’язку, страхових продуктів та акційного товару.

З 18 травня у програмі “Прайд”  діють персональні знижки (тобто нарахування бонусами)  залежно від статусу клієнта. Для  всіх власників картки “Українці  Разом”  компанія ввела наступну  персональну знижку: при одноразовій заправці пального (ДП, бензин) від 10 л до 25 л на картку нараховується 1 грн бонусами за кожен літр; при одноразовій заправці від 25 л нараховується 2 грн бонусами за кожен літр. Діють наступні обмеження: не більше трьох транзакцій на добу (в тому числі і транзакції по магазину і кафе) і максимум 80 л. одноразово.  Газ під ці правила не підпадає. У  фіналі маємо базову моментальну знижку 1 грн/л. По газу базова знижка 50 коп/л незалежно від об’єму.

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"