Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Вітаємо нового партнера програми "Соціальна картка учасника АТО" - WOG

Вітаємо нового партнера програми “Соціальна картка учасника АТО” – WOG

Раді повідомити, що у програми “Соціальна картка учасника АТО” з’явився новий партнер – перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою – WOG. Ось уже 16 років у 24 областях України компанія створює комфорт та зручність для своїх клієнтів.

з 22 серпня усі власники соціальної картки додатково отримують ряд знижок до програми лояльності “Прайд” у мережі WOG: сумарна знижка для власників соціальної картки учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” у мережі WOG – до 3 грн/л.
Миттєва знижка 1 грн/л + до 2 грн/л падає як бонусні бали на соціальну картку “Українці-Разом” і використовується на паливо наступного заправлення авто як картка “Прайд”. Сумарна знижка – до 3 грн/л.!!!
Нарахування  акційних  бонусів в рамках програми ПРАЙД (до 10л – 1% бонусами; від 10 л до 25 л – 1 грн/л бонусами; від 25 і більше – 2  грн/л бонусами) мають наступні обмеження: не більше трьох транзакцій на добу (в т. ч. і транзакції по магазину і кафе) і максимум 80 л одноразово.
Базова дисконтна знижка 1 грн/л (бензин, ДП) і 0,5 грн/л LPG надається за кожен літр придбаного пального від його вартості, зазначеної на ціннику стели АЗК WOG  у розмірі 1,00 грн./л на пальне (бензин та дизельне пальне) на об’єм, що не перевищує 200 л на місяць та у розмірі 0,50 грн./л на газ вуглеводневий скраплений LPG, а також знижку у розмірі 10%  на товари, що реалізовуються у  WOG CAFE як у мережі АЗК WOG, так і поза межами АЗК і знижку  у розмірі 3% на товари WOG MARKET  у магазинах при АЗК на суму, що не перевищує по 1000 грн на місяць у  WOG CAFE та WOG MARKET відповідно  (окрім  підакцизного товару, карток поповнення мобільного зв’язку, страхових продуктів та акційного товару.

Для того, щоб використати бонусні бали з картки “Українці-Разом” власнику потрібно одноразово зателефонувати на на гарячу лінію “WOG” 0 800 300 525 (усі дзвінки безкоштовні), вказавши унікальний номер на звороті своєї картки, після чого на мобільний телефон прийде пін-код, який дозволить постійно використовувати і знімати накопичувальні бали на товари, в тому числі і на пальне у мережі “WOG”.

Сподіваємося, що додаткові знижки для вас і вашого автомобіля допоможуть заощадити час та піднімуть настрій.

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"