Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Вітання 12 окремому мотопіхотному батальйону

Від імені тисяч членів Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО «Українці-разом!» хочемо висловити повагу та підтримку побратимам із 12-го ОМПБ і привітати вас з другою річницею батальйону.
Ми з початку війни об’єднали зусилля волонтерів, громадських активістів, малого та середнього бізнесу задля допомоги нашим героям на передовій, захисту їх інтересів та інтересів їх сімей практично по всій території України. За цей тривалий час нашу допомогу отримали тисячі воїнів-патріотів. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб спектр нашої підтримки був й надалі в іще більших масштабах по всій території України. Ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали ще більш тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь. Загартовані і об’єднані єдиною вірою захисту інтересів учасників АТО та їхніх сімей в теперішньому і майбутньому часі, маємо тепер можливість всім разом (а це: представники ЗСУ, НГУ, СБУ , Прикордонних військ, волонтерських та громадських організацій, малого та середнього бізнесу, діаспори та іноземних партнерів) об’єднатись у Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» для ще більшої ефективності і захисту інтересів якомога максимальної кількості тих, кому ця допомога необхідна.
12 Батальйон, будучи батальйоном територіальної оборони м. Києва, один з перших став на захист територіальної цілісності і незалежності нашої країни. Ви, ГЕРОЇ, загартовані майданом, добровольці, воїни світла в новітній українській історії, отримали виклик і прийняли бій, а ми, волонтери, були, є і будемо поруч з вами.
12 ОМПБ завжди славився своєю стійкістю і принциповістю щодо боротьби із зовнішніми агресорами, а також із внутрішньою бідою України, зрадниками та корупціонерами, в чому ми з вами завжди будемо солідарні. Ми спільно зробили багато, але, насправді потрібно зробити ще більше важливої роботи задля наших дітей, щоб вони були вільними господарями на власній землі. Адже не так страшні московські воші, як українські гниди, від яких, я впевнений, об’єднані свідомі патріоти спільними зусиллями зможуть очистити святу українську землю і об’єднати весь український нарід від Сяну до Дону в шану-пам’ять минулих і в ім’я майбутніх поколінь.
Дорогі побратими, від імені тисяч членів Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО «Українці разом!» прийміть щирі вітання з другою річницею батальйону побажання, бути завжди принциповими у своїх переконаннях та об’єднаними плечем до плеча у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність нашої святої української землі.

Вітання 12 окремому мотопіхотному батальйону
Вітання 12 окремому мотопіхотному батальйону
Вітання 12 окремому мотопіхотному батальйону
Вітання 12 окремому мотопіхотному батальйону
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"