Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Відбулося вручення учасникам бойових дій Дніпропетровщини іменних соціальних карток

Відбулося вручення учасникам бойових дій Дніпропетровщини іменних соціальних карток

Шановні побратими!

В суботу 04 березня з 10.00 до 13.30 на площі біля приміщення Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, вул. О.Поля, 1 відбулося урочисте вручення учасникам бойових дій Дніпропетровщини іменних соціальних карток учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, хто замовив цю картку. Незважаючи на небажання допомогти приміщенням і спротив на місцевому рівні, ми, як всеукраїнське об’єднання учасників АТО, виконуємо взяті на себе зобов’язання перед кожним нашим побратимом, незалежно в якій області чи районі він знаходиться і в якому підрозділі захищав чи захищає рідну землю від агресора.

Чергову партію соціальних карток в кількості 1131 шт. ми передали сьогодні нашим побратимам Дніпропетровщини, переважна більшість яких протягом трьох з половиною годин мала можливість отримати цю допомогу. На наш захід завітали представники оперативного командування “СХІД” ЗСУ, територіального командування “ЦЕНТР” НГУ, які підтримали і привітали всіх присутніх, за що ми окремо хочемо їм подякувати.

Всім тим, хто не зміг сьогодні отримати цю картку, може звернутися до нашого координатора по Дніпропетровській області, Коротюка Костянтина (096) 497 89 65, за адресою вул. Старокозацька, 52 в приміщенні місцевого представництва Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО пн-пт 10.00-17.00

Попередньо потрібно телефонувати і домовлятися.
Закликаємо всіх небайдужих побратимів долучатися і допомагати спільними зусиллями.

УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"