Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Учасники змагань за Кубок Героїв АТО вшанували пам'ять загиблих за єдність України

Учасники змагань за Кубок Героїв АТО вшанували пам’ять загиблих за єдність України

У Києві на Михайлівській площі біля стіни пам’яті учасники змагань за Кубок Героїв АТО віддали шану загиблим побратимам. Молебень провели головний військовий священик НГУ протоієрей УПЦ КП Іван Михайлишин та капелан військової частини 3030 отець Юрій Борис.

 

– Щороку перед фіналом Кубку Героїв АТО ми вшановуємо пам’ять всіх загиблих за Україну. Сьогодні відбувся вже п’ятий молебень. Хто, як не ми, повинні пам’ятати та шанувати загиблих героїв? Сам Кубок Героїв АТО проходить у шану всім загиблим за Україну Героям. Хоча і кожен гравець Ліги АТО не вважає себе героєм, це професіонал своєї справи, який виконує обов’язок перед українським народом, – звернувся до присутніх Голова правління всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці разом» Руслан Руденко.

 

– Багато хто з присутніх завдячує життям і можливості грати у футбол загиблим побратимам. Футбол – не лише спосіб реабілітації, він ще й збирає разом тих, хто не може забути – зізнався один із футболістів.

 

Уже за декілька годин після церемонії вшанування почнуться фінальні футбольні поєдинки за Кубок Героїв АТО. І гравці кажуть, що, незалежно від того, хто його здобуде – це буде в пам’ять героїв, що вже не зіграють.

 

Прес-служба НГУ,
фото Володимира Черняка, Віктора Петриченка

 

Джерело: http://ngu.gov.ua/ua/news/uchasnyky-zmagan-za-kubok-geroyiv-ato-vshanuvaly-pamyat-zagyblyh-za-yednist-ukrayiny

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"