Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ ПОТРІБНА ДОПОМОГА КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ!

УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ ПОТРІБНА ДОПОМОГА КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ!

Шановні українці! Всеукраїнською програмою соціально-правового захисту “Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” користуються на постійній основі вже більше 103 тисяч учасників бойових дій та 542 сім’ї загиблих героїв по всій території України. Комусь більше, комусь менше, проте в цілому вона допомагає і позитивно зарекомендувала себе.

Рішенням Правління ВОУ АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” було прийнято, що ця картка є для них БЕЗКОШТОВНОЮ! На цю програму не витрачено жодної копійки державних коштів!!! Тільки завдяки вам, шановні українці, ми змогли РАЗОМ забезпечити більше ста тисяч побратимів та членів сімей загиблих героїв такими картками, такою адресною допомогою!

Ми не зупиняємося і продовжуємо вдосконалювати роботу, покращувати функціонал цієї системи та накопичувати і підключати все більше нових партнерів по країні. На сьогодні в Україні більше трьохсот тисяч чоловік отримали посвідчення учасника бойових дій, що дає їм право безкоштовно отримати свою іменну соціальну картку учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”.

Проте власними силами забезпечити всіх УБД такими картками ми не взмозі, а тому розраховуємо на кожного свідомого і небайдужого УКРАЇНЦЯ й надалі. Нагадуємо, що кожні 10 грн. дають можливість одному захиснику України отримати свою іменну картку і користуватися нею на постійній основі!

ВОУ АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» – Всеукраїнське об’єднання небайдужих українців, яке було створено самими учасниками АТО для допомоги бійцям, що брали чи беруть участь в антитерористичній операції на сході України. Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціально-правовий захист учасникам АТО та їх сім’ям!

P.S. Тільки зараз в черзі на отримання своєї картки знаходиться 23 587 воїнів АТО, які поки що не можуть їх отримати у зв’язку з недостатньою кількістю зібраної суми коштів на їхнє виготовлення.

Не будьте байдужими! Ми розраховуємо на кожного українця! Це велика і дуже важлива об’єднуюча справа!

Реквізити:

privat_logo Картка ПриватБанк
5169 3305 0712 6131 / UAH БО “БФ “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”
money_icon Рахунок БФ УКРАЇНЦІ-РАЗОМ! БО – благодійна допомога і забезпечення захисників України
26003052639021 / UAH

 

Увага: Готівку не приймаємо, тільки перекази на рахунок організації!

 

УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"