Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • "Соціальна картка" Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!»

“Соціальна картка” Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!»

У боротьбі з кремлівською ордою український народ здійснив великий подвиг та проявив перед обличчям смерті високу мужність, завзятість та героїзм. У війні за своє існування сини та дочки України стали великими воїнами, медиками, інженерами, волонтерами. Українці здали свій головний іспит на зрілість та продемонстрували безпрецедентний рівень самоорганізації, довівши, що є частиною демократичного світу та неодмінно збудують для себе та своїх нащадків справедливе та заможне суспільство.

В складній ситуації політичного межичасся, керуючись національними інтересами та враховуючи необхідність взаємопідтримки всіх патріотів, ми впровадили програму соціально-правового забезпечення учасників АТО, до якої кожний захисник Вітчизни може долучитися, отримавши “Соціальну картку” Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!”.

“Соціальна картка” є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення консолідує в собі весь потенціал сомоорганізації українських патріотів, дозволяючи використовувати кожному учаснику АТО можливості та ресурси всього нашого об’єднання. Зокрема, КОЖНИЙ власник картки отримує такі можливості:

  • безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
  • безкоштовне обстеження та надання медичних послуг (повний список медустанов на нашому сайті);
  • знижки на покупки в найбільших всеукраїнських торгових мережах (повний список на нашому сайті);
  • безкоштовні освітні та розважальні програми для учасників АТО та членів їх сімей (повний список освітніх курсів та розважальних установ на нашому сайті).

Долучайтесь до ВО учасників АТО «Українці-разом!», отримуйте «Соціальну картку» та використовуйте всі її можливості в щоденному житті для забезпечення своїх потреб.

Отримати «Соціальну картку» можуть усі учасники АТО, члени їх сімей та волонтери. Деталі отримання картки за тел. 0 800 50 75 75 та на нашому сайті.

“Соціальна картка” Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!»
“Соціальна картка” Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!»
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"