Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Об'єднання "Українці-Разом!" запускає програму "Соціальна картка переселенця"

Об’єднання “Українці-Разом!” запускає програму “Соціальна картка переселенця”

Всеукраїнське об’єднання “Українці-Разом!” продовжує об’єднувати Українців!

Наша всеукраїнська програма взаємодопомоги та підтримки захисників України, Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом”, вже об’єднала більше половини учасників бойових дій в Україні (близько 250 тисяч УБД із 400 тисяч) і більше 1500 членів сімей загиблих ГЕРОЇВ та на постійній основі допомагає, підтримує та приносить їм користь.

З 2015 року завдяки нашій програмі і тисячам партнерів (від маленьких підприємців до великих всеукраїнських торгівельних мереж) по всій Україні, вдалося надати адресної допомоги у вигляді знижок на товари і послуги цим сотням тисячам власників соціальних карток “Українці Разом” на понад 512 млн. грн.

Без жодної копійки бюджетних коштів, без жодної допомоги держави, ми зробили це з нашими ПАРТНЕРАМИ і продовжуємо робити! Цим самим ми показали в черговий раз свою ефективність та силу самоорганізації і взаємодопомоги Українців один одному!

Ми не збираємося зупинятися, навпаки, розуміючи важливість і затребуваність наших програм, найближчим часом ми плануємо запустити програму “СОЦІАЛЬНА КАРТКА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ”.

Кожен бажаючий Українець, який постраждав від війни на Сході України і був вимушений тимчасово залишити свою домівку в Донецькій, Луганській області та АР Крим, буде мати змогу отримату свою СОЦІАЛЬНУ КАРТКУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ від ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”.

Для цього лише потрібно буде зареєструватися на нашому сайті ukrazom.org (РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ БУДЕ МОЖЛИВА НЕ РАНІШЕ КВІТНЯ МІСЯЦЯ!) та підтвердити свій статус переселенця (завантажити в свою анкету Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи). Отримати Соціальну картку переселенця “Українці Разом!” можна буде після її виготовлення відправленням УкрПоштою або Новою Поштою.

Терміни запуску цієї програми, а також яку саме допомогу вона буде надавати та багато іншої інформації щодо СОЦІАЛЬНОЇ КАРТКИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ повідомимо найближчим часом протягом місяця часу.

 

 

 

А поки що звертаємося до всіх Українців, об’єднуватися, інформувати один одного щодо наших програм та діяльності нашого ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, поширювати нашу інформацію та писати нам свої конструктивні пропозиції співпраці.

 

Також нагадуємо, що кожен підприємець, в кожному місті, кожної області України має можливість долучитися до нашого всеукраїського проекту ukrazom.org/partners-join та kartka.ukrazom.org/partners і ми вам допоможемо проінформувати сотні тисяч наших членів організації про ваші товари та послуги зі знижками для захисників України зараз вже та внутрішньо переміщених осіб найближчим часом!
Українці! Не чекайте! Долучайтеся! Об’єднуймося!

РАЗОМ МИ СИЛА!
УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!

 

 

Додаткова інформація на сайті ukrazom.org
https://www.facebook.com/ukrazom.org/
https://www.facebook.com/groups/ukrazom.org/
Ми в телеграмі t.me/ukrazom_org та t.me/ukrazom

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"