Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Розпочався новий сезон Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО

Розпочався новий сезон Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО

У суботу, 31 березня, на стадіоні «Центральний» в Вишневому стартував новий сезон Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО і Кубка героїв АТО.

Дощовий суботній ранок ніяк не позначився ні на настрої гравців, ні на гостях на трибунах. У неймовірно позитивній і патріотичній атмосфері друзі і побратими, які захищали цілісність нашої країни в боях на Сході України, вже по-своєму скучили за протистояннями на футбольному полі і як можна швидше прагнули зійтися в іграх за звання чемпіона.

Серед гостей були присутні Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький, заслужений майстер спорту, легенда футбольного клубу «Динамо» Київ Володимир Мунтян, віце-президент Федерації футболу учасників АТО, директор комунального підприємства «Спортивний клуб «Вишневий» Віктор Кіріченко, заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, керівник Управління з питань фізичної культури і спорту ГШ ЗС України полковник Олег Чернявський, начальник відділу фізичної культури та спорту Головного управління Національної гвардії України полковник Сергій Лещеня, президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко та інші.

Перед початком безпосередньо ігрової частини заходу з напутнім словом до гравців звернулися організатори та спеціальні гості. Від імені ФК «Динамо» Київ виступив легендарний Володимир Мунтян:

«Від ветеранів ФК «Динамо» Київ, хотілося б привітати вас зі стартом четвертого, всеукраїнського, футбольного турніру. Здоров’я вам і удачі, всього найкращого, і щоб скоріше настав мир. Слава Україні!»

— Це вже четвертий сезон Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО. В цьому році у Відкритому чемпіонаті з футболу серед команди Ліги учасників АТО беруть участь 59 команд в 38 містах України. Це більше півтори тисячі учасників бойових дій. Турнір вважається складовою частиною всеукраїнської програми психологічної та фізичної реабілітації учасників АТО, — зауважив президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

«Це вже відбулося. Ми впевнені, що Футбольна ліга учасників АТО, яка проходить в 38 містах України і в ній бере участь понад 1500 осіб, нікуди не дінеться з футбольної карти нашої країни. Ми будемо ще більше розвиватися, ще більше залучати наших побратимів, оскільки є ряд питань з інформуванням. Чим більше людей будуть знати, тим більше будуть приєднаються до нас.

В першу чергу – це напрямок реабілітації. Ніяких інших професійних цілей ми не ставимо. Це як напрям спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій.

З 59 команд, які беруть участь в змаганні, 16 пройдуть у фінал і битимуться між собою за Кубок Героїв АТО. І рівень наших команд такий, що навіть представники «Динамо» звертали увагу на наших хлопців і були приємно вражені тим, що ми не тільки добре воюємо, але і граємо в футбол.

Тому від Федерації футболу учасників АТО хочемо висловити подяку «Динамо», оскільки є розуміння і підтримка. Уже втретє Кубок Героїв АТО пройде на НТБ «Динамо» в Конча-Заспі, за що ми дуже вдячні керівництву. А фінал, вже традиційно, пройде на стадіоні ім. В.В. Лобановського», – сказав президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

Згідно регламенту турніра, стартувавши навесні, чемпіонат Ліги учасників АТО триватиме до осені, поки команди в різних дивізіонах визначатимуть найсильніших.

Також в планах організаторів – проведення традиційного Кубка Героїв АТО серед 16 кращих, вирішальні матчі якого пройдуть на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського в Києві.

Згідно з новим договором, Федерація футболу України забезпечить турнір та оплатить послуги арбітрів, надасть та оплатить оренду футбольних полів, забезпечить кожну команду м’ячами та футбольною формою.

 

 

 

Джерело: Динамо, Міністерство оборони України

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"