Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


З Новим роком! Та новини 2019 року

З Новим роком та Різдвяними святами від “Українці-Разом!”

 

Щиро вітаємо з новорічними та різдвяними святами!
Бажаємо в новому році здійснення мрій, нових досягнень, міцного здоров’я та гарного настрою! ?

 

В цьому році ваш проект “Українці-Разом!” ріс та розвивався завдяки вашій участі та підтримці.

За останній час до проекту долучились більше сотні нових компаній та підприємців, що надають знижки, та більше 23 тисяч учасників отримали нові картки в 2019 році.

Ми запрограмували багато нових функцій, прискорили друк та видачу карток, покращили техпідтримку.

 

 

❄️️ Основні нововведення цього року:

 

 

 

❄️ Трошки подробиць…

 

 • З’явилась можливість замовити доставку картки Новою Поштою. Якщо ви ще не замовили картку тому, що вам не зручно отримувати її у районному військкоматі – то ця опція саме для вас.

 

 • Додаткові картки для членів сім’ї чи близьких родичів. Тепер замовити додаткові картки стало ще простіше і швидше. І одразу з доставкою до найближчого поштового відділення.

 

 • У вас є можливість замовити перевипуск картки. Якщо ви втратили картку чи вона зіпсувалась – тепер ви можете отримати замість неї нову. І теж з опцією доставки за місцем вашого проживання.

 

 • Сама нова функція – Експрес-картка. Тільки для нових учасників – це можливість отримати нову картку всього за 5-7 днів після реєстрації та перевірки ваших анкетних даних. Це платна послуга, але вона того варта. Почніть отримувати знижки по всій Україні вже за тиждень.

 

 

 • Увійти в систему та активувати картку стало ще простіше. Входите до свого особистого кабінету не тільки через посилання на електронну пошту, а й через SMS на мобільний чи навіть по номеру картки, якщо забули який мобільний до неї прив’язаний.

 

 • Також ми стали ближчі до вас в соціальних мережах. Дізнавайтесь про новини не тільки з пошти, а й в зручних для вас ФейсбуціТелеграмі чи Вайбері.

 

 • Спілкуйтесь, задавайте питання та діліться досвідом в спеціальному чаті “Українці-Разом!”. Але чемно та без політки, будь ласка 🙂

 

 

❄️ В новому році ми плануємо теж багато нового та цікавого.

 

 • Більше нових партнерів та більше дисконтних програм. Будемо розвивати направлення акцій та дисконтних купонів для вас та ваших друзів.

 

 • Більше можливостей для підприємців-атошників – запропонуємо для них спеціальну програму.

 

 • Також з нового року буде працювати система накопичення бонусів за допомогу в реєстрації в системі. Розповідайте про соціальну картку “Українці-Разом!”, запрошуйте ваших друзів, допомагайте їм отримати свої картки та отримуйте за це бонуси. (По секрету – це вже працює, в тестовому режимі).

 

 • Також ми працюємо над поліпшенням роботи сайту. В нас так багато партнерів що місцями складно навіть знайти потрібного вам. Ми це розуміємо і скоро зробимо нову версію сторінки з партнерамиде їх можна буде фільтрувати по типу діяльності, сортувати за розміром знижки чи шукати на карті.

 

 • У планах також розробка мобільного додатку з новими функціями та можливостями. Але вже зараз ви можете закріпити сайт kartka.ukrazom.org на робочому столі вашої мобілки та мати швидкий доступ і зручний інтерфейс.

 

❤️ Ми вдячні вам за вашу підтримку та відгуки! За те, що ви ділитесь новинами “Українці-Разом!” зі своїми друзями. Завдяки вам ми маємо можливість друкувати нові картки для побратимів, які ще не долучились до проекту.

 

 

❄️️ “Українці-Разом!” – волонтерський проект

 

Весь цей час ми не отримували ніякої підтримки від держави чи великих спонсорів. Всі спонсори – це небайдужі підприємці та вдячні члени нашої Всеукраїнської Організації. Картки, які ви отримали, були проспонсоровані кимось, хто отримав картку раніше. Кимось, хто розуміє її цінність і користь.

 

Комусь картка допомагає зекономити відчутну суму на покупках кожного місяця. Кажуть, що це до двох тисяч гривень чи більше на сім’ю. Комусь стала у пригоді юридична чи психологічна допомога. Хтось отримав необхідне лікування чи реабілітацію завдяки листу від організації. А хтось реалізувався, допомагаючи проекту розвиватись.

 

Десятки людей знайшли свої втрачені чи забуті документи завдяки контактній інформації на пластиковій картці “Українці-Разом!” – навіть так.

 

Якщо ви теж отримали користь від картки – саме час приєднатися до тисяч пожертвувачів, які підтримували цей проект на протязі років.

 

Зараз зробити свій внесок стало ще простіше:

 

 

 

 

❓ Наші канали техпідтримки:

? Наші канали новин:

? Хочете поспілкуватися?

 

 

Ще раз дякуємо вам та вітаємо зі святами! ?

Разом – до перемоги!

Слава Україні!

 


Колектив волонтерів
Всеукраїнського об’єднання
“Українці-Разом!”

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"