Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Привітання побратимів на річницю батальйону ім. Кульчицького

Привітання побратимів на річницю батальйону ім. Кульчицького

Від імені тисяч побратимів “Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” хочемо висловити повагу та підтримку нашим друзям з першого батальйону добровольців імені генерала Кульчицького і привітати з другою річницею батальйону.

Ми з початку війни об’єднали зусилля волонтерів, малого та середнього бізнесу,  громадських активістів задля допомоги нашим героям на передовій, захисту їх інтересів та інтересів їх сімей практично по всій території України. За цей тривалий час нашу допомогу отримали тисячі воїнів-патріотів. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб спектр нашої підтримки був й надалі в іще більших масштабах по всій території України. Ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали ще більш тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь. Загартовані і об’єднані єдиною вірою захисту інтересів учасників АТО та їхніх сімей в теперішньому і майбутньому часі, маємо можливість  всім разом (а це: представники ЗСУ, НГУ, СБУ, Прикордонних військ, волонтерських та громадських організацій, малого та середнього бізнесу, діаспори та іноземних партнерів) об’єднатись на єдиній платформі Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” для ще більшої ефективності і захисту інтересів якомога максимальної кількості тих, кому ця допомога необхідна.

Батальйон імені Героя України генерала Кульчицького, будучи першим батальйоном Національної Гвардії України, один з перших став на захист територіальної цілісності  і незалежності нашої країни. Ви, ГЕРОЇ, загартовані майданом, перші добровольці, перші воїни світла в новітній українській історії, отримали виклик і прийняли бій, а ми, волонтери-побратими, були, є і будемо поруч з вами.

Батальйон ім. генерала Кульчицького завжди славився своєю стійкістю і принциповістю щодо боротьби із зовнішніми агресорами, а також із внутрішньою бідою України, зрадниками та корупціонерами, в чому ми з вами завжди будемо солідарні. Ми спільно зробили багато, але, насправді потрібно зробити ще більше важливої роботи задля наших дітей, щоб вони були вільними господарями на власній землі. Адже не так страшні московські воші, як українські гниди, від яких, ми впевнені, об’єднані свідомі патріоти спільними зусиллями зможуть очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ від Сяну до Дону в шану-пам’ять минулих і в ім’я майбутніх поколінь.

Дорогі побратими, від імені тисяч ваших друзів із «Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» прийміть щирі вітання з другою річницею батальйону ім. генерала Кульчицького та побажання, бути завжди принциповими у своїх переконаннях та об’єднаними плечем до плеча у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність нашої святої української землі.

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"