Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


НОВИЙ ПАРТНЕР УКРАЇНЦІ-РАЗОМ! , “ТЕПЛИЙ ДІМ”

 

Контакти:

38(097) 250 21 17     

38(096) 134 86 72

[email protected]

Додаткова інформація за посиланням: “ТЕПЛИЙ ДІМ” 

МАСТИКИ І ПРАЙМЕРИ

Праймер бітумний Техноніколь № 01, відро 20л

Мастика бітумна AquaMast

 Мастіка гідроізоляційна бітумна холодна Техноніколь № 24 (МГТН), відро 20кг

Мастіка що приклеює Техноніколь №27 відро 22кг


Праймер ТехноНІКОЛЬ №01
бітумний 20 л застосовується для знепилювання й підвищення адгезії при подальшій гідроізоляції фундаменту і покрівлі під час зовнішніх робіт. Підходить для обробки промислових і громадських будівель, а також приватних будинків. Суміш наноситься на металеві, бетонні та цементно-піщані поверхні

Мастика гідроізоляційна бітумна для фундаментів AquaMast являє собою повністю готовий до застосування матеріал на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.
Призначена для обмазувальної гідроізоляції конструкцій (бетонних, залізобетонних, металевих, дерев’яних та ін.), Заглиблюють в землю і контактують з вологим середовищем: фундаментів, паль і т.п. Витрата мастики на 1 шар складає 1 кг / м2. При нанесенні на вертикальну поверхню – 0,7 кг / м2

Мастика МГТН, застосування якої відрізняється максимальною простотою, широко використовується при виконанні обмазувальної гідроізоляції. Зазвичай її використовують для захисту від вологи фундаментів, паль та інших конструкцій, експлуатація яких пов’язана з впливом води. Так само дана мастика бітумна чудово захистить металеві конструкції від корозіїМастика приклеююча ТехноНІКОЛЬ № 27 призначена для приклеювання плит з екструзійного пінополістиролу до бітумних, бітумно-полімерних ізоляційних матеріалів, а також до бетонних поверхонь в системах ізоляції фундаментів. Витрата: при нанесенні смугами 0,6-1 кг / м², при нанесенні точками 0,5-0,8 кг / м². При укладанні плит на гідроізоляційний шар, що має в якості захисного шару плівку, її потрібно видалити за допомогою пропанового пальника.

ПЛОСКІ ПОКРІВЛІ

Техноеласт ЕКП 5,4 сланець сірий

Преміум клас

Техноеласт ЕПП 5,1

Бізнес клас

Уніфлекс ЕКП сланець сірий

Уніфлекс ЕПП

Стандарт клас

Біполь ЕКП 4,0 сланець сірий

Біполь ЕПП 3,0

Бікроеласт ЕКП 4,0 сланець сірий

Бікроеласт ЕПП 2,5

Бікрост ХПП

Аератор для даху д70

Герметик-Стрічка AQUA PROTECT (LB/K2) 15*1.0, 45м.п

 Техноеласт – покрівельний і гідроізоляційний матеріал, що володіє підвищеною надійністю.ЕКП – поліестер, верхній шар, грубозерниста захисна посипання + полімерна плівкаЕПП – поліестер, нижній шар, полімерна плівка з обох сторінПризначений для влаштування гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій.Саме поліестер що входмть до складу Техноеластів  зобов’язаний своєю високою еластичністю. На поліестер наноситься бітумний в’яжучий склад (крім бітуму в нього входять термопласт СБС і спеціальні наповнювачі, щоб додати матеріалу морозостійкість до -30 ° С, теплостійкість, продовжити термін його експлуатації до 30 років).  Справитися з серйозними, постійними, механічними діями протягом 30 років і при цьому залишатися красивою і привабливою зможе покрівля, на якій в якості верхнього шару покрівельного килима покладений матеріал Техноеласт ЕКП. Уніфлекс– покрівельний і гідроізоляційний бітумно-полімерний рулонний наплавляється.ЕКП – поліестер, верхній шар, грубозерниста захисна посипання + полімерна плівкаЕПП – поліестер, нижній шар, полімерна плівка з обох сторінПризначений для влаштування гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій.

Уніфлекс – матеріал бізнес класу. Якщо ви шукайте рулонний бітумно-полімерний матеріал високого класу, якість Унифлекс здатне задовольнити більшість клієнтів. Завдяки особливим добавкам в бітум, бітумно-полімерне терпке Уніфлекс має коефіцієнт подовження 600%. Він настільки еластичний, що подібний жувальній гумці. Ці ж складові дозволяють матеріалу зберігати гнучкість і еластичність до -20 ° С. З таким матеріалом навіть найлютіші зимові морози не перешкода для екстреного ремонту покрівлі або здачі об’єкта в термін, незалежно від температури навколишнього середовища.

  Біполь – матеріал рулонний гідроізоляційний наплавляється.ЕКП – поліестер, верхній шар, грубозерниста захисна посипання + полімерна плівкаЕПП – поліестер, нижній шар, полімерна плівка з обох сторінПризначений для влаштування гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій.

Бікроеласт- покрівельний і гідроізоляційний матеріал.

ЕКП – поліестер, верхній шар, грубозерниста захисна посипання + полімерна плівка ЕПП – поліестер, нижній шар, полімерна плівка з обох сторінПризначений для влаштування гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій.   Бікрост – покрівельний і гідроізоляційний матеріал. ХПП – стеклохолст, нижній шар, полімерна плівка з обох сторінПризначений для влаштування гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій.   

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Техноніколь

Плити мінераловатні Техноблок Стандарт 1200*600*50мм

Плити мінераловатні Технолайт Екстра 1200х600х100мм

Плити мінераловатні Технолайт Екстра 1200х600х50мм

Плити мінераловатні Технофас Ефект 1200х600х100мм

Плити мінераловатні Технофас Ефект 1200х600х50мм

ПЕНОПЛЕКС

Пеноплекс Основа (100х585х1185)

Пеноплекс Основа (50х585х1185)

ПЕНОПЛЕКС – високоефективний теплоізоляційний матеріал останнього покоління, що виготовляється методом екструзії з полістиролу загального призначення. Нульове водопоглинання, висока міцність, низька теплопровідність і екологічність – основні переваги утеплювача ПЕНОПЛЕКС в порівнянні з іншими матеріалами.Призначений для використання в промисловому і цивільному будівництві, є універсальним матеріалом для застосування в будь-яких конструкціях (підлоги, стіни, покрівлі) де не пред’являються спеціальні вимоги по навантаженнях на конструктив.

 Мембрани

PLASTFOIL з внутр. армуванням поліес. сіткою Тип ECO (1.2X2100X25000)мм

PLASTFOIL з внутр. армуванням поліес. сіткою Тип ECO (1.5X2100X20000)мм

ПВХ мембрана Пластфоіл – є одним з найміцніших гідроізоляційних матеріалів. Основна функція – гідроізоляція покрівлі, підземних тунелів, басейнів і штучних водойм. Основні переваги – це швидке укладання та монтаж ПВХ мембрани Пластфоіл. За рахунок того, що укладання проводиться в один шар і легко монтується, навіть при низькій температурі навколишнього середовища. Має високу стійкість до потрапляння ультрафіолетового випромінювання і може експлуатуватися більше 30 років.

Додаткова інформація за посиланням: “ТЕПЛИЙ ДІМ” 

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"