Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки

Бійцям видали картки, які дають право на додаткові знижки у деяких торгових мережах області та України.
“Соціальна картка учасника АТО” – це проект ГО “Українці разом”, і на сьогодні є єдиною всеукраїнською соціально-правовою програмою допомоги учасникам бойових дій.Завдяки їй кожен власник отримує можливість безкоштовної правової підтримки та юридичної консультації, безкоштовного обстеження та надання медичних послуг, психологічної підтримки, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах, а також освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

“Більшість нормативних актів і законів з надання прав і соціальних гарантій учасникам АТО запровадила держава, але наразі реалізується тільки частина з них. Ми ж хочемо об`єднати зусилля державних органів, громадських організацій, і соціально відповідального бізнесу щоб допомогти бійцям на фронті, а також надати соціальний захист учасникам АТО та їх сім’ям на мирній території України, – розповів Хомов Володимир, член управління ГО учасників АТО “Українці разом”. – В Україні налічується більше 460 організацій учасників АТО. Також ми співпрацюємо з державними структурами: Державною Службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерством Оборони, Національною Гвардією, Службою Безпеки, Державною Прикордонною Службою. Але дуже важливою є участь соціально відповідального бізнесу. Тому ми підписуємо меморандуми з бізнесовими структурами і окремими підприємцями. Варто пам`ятати, що весь проект розповсюджується і працює на волонтерських засадах. Тому для уникнення зловживань, ми дали право підприємцям самим встановлювати пільги і правила їх надання”.

За даними, опублікованими на сайті ГО, в Україні вже видали 33`378 карток. На Хмельниччині, зі слів Володимир Хомова – більше 500 карток.

Частину з них вручили 29 жовтня у приміщенні Хмельницької обласної ради.

Соціальна картка іменна і має всі ступені захисту. Отримати її може кожен військовослужбовець який має посвідчення УБД та є реальним учасником бойових дій. Окрім того прийнято рішення, що соціальні картки можуть отримати й члени сімей загиблих. Для цього потрібно зареєструватись, заповнивши заявку.

Можливості картки більшатимуть, оскільки інші представники бізнесу також можуть приєднатися до проекту.  А перелік партнерів, які вже співпрацюють по програмі соціальної картки для учасників АТО, список пропонованих ними товарів і послуг, а також величину знижки можна переглянути за посиланням.

На врученні карток була присутня й Оксана Бочкарьова – головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.
“З листопада 2014 року у госпіталі пролікувалося вже більше 430 демобілізованих учасників АТО. Також ми займаємося їх реабілітацією. Але як з`ясувалося, що багато бійців взагалі не знають про існування нашого госпіталю” – повідомила головний лікар. Тому вона закликала присутніх звертатися до них за потреби, а щоб отримати необхідну інформацію – телефонувати в приймальне відділення (тел. 2-24-45).
Окрім того на заході спеціальне доручення від ГО “Українці разом” отримав Сергій Горіцький, який відтепер є координатором від цієї організації у Хмельницькому.

“Коли громадські об`єднання, держава, і бізнес візьмуться за цю справу і об`єднають свої зусилля, рівень соціальної напруги значно спаде. Учасники АТО не повинні відчувати себе окремими в суспільстві, усі мають знати, що це кращі люди, які захищали нашу державу” – зазначив член управління ГО учасників АТО “Українці разом” Хомов Володимир.

Джерело: Газета “Є”

 

На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки
На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки
На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки
На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки
На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки
На Хмельниччині учасники АТО отримали соціальні картки
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"