Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Майже на МІЛЬЯРД гривень допомоги отримали Захисники України від партнерів УКРАЇНЦІ РАЗОМ!

Майже на МІЛЬЯРД гривень допомоги отримали Захисники України від партнерів УКРАЇНЦІ РАЗОМ!

«Українці-Разом!» – Всеукраїнське об’єднання ветеранів російсько-української війни, волонтерів АТО/ООС, представників соціально-відповідального бізнесу, підприємців та небайдужих українців, яке було створено в 2014 році з початком російсько-української війни для допомоги бійцям, що беруть участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) на сході України та членам їх сімей. Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціальний і правовий  захист учасникам АТО/ООС та їх сім’ям. У своїх лавах ВО “Українці Разом!” об’єднує більше 250 тис. учасників та має свої осередки в усіх районах у всіх областях України. “Українці-Разом!” – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим, об’єднати та змінити долю Українців та України на краще!
За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” в 2015 році створено ефективну всеукраїнську програму соціально-правового захисту учасників АТО/ООС та членів їх сімей – Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ РАЗОМ!”.
“За шість років роботи програми Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом!” більше 250 тисяч захисників України, які отримали свої картки, змогли отримати адресної допомоги більше, ніж на 918 мільйонів гривень, у вигляді знижок на товари і послуги у партнерів програми “Українці Разом!”, яких на сьогодні вже більше 2,5 тисяч по всій Україні від сотень ФОПів до десятків всеукраїнських торговельних мереж. Волонтери, підприємці, соціально-відповідальний бізнес та захисники України об’єдналися на одній платформі “УКРАЇНЦІ РАЗОМ!” і створили ефективну систему взаємодопомоги”, – розповів Руслан Руденко, голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».
                                                  
Ця програма є унікальною в своєму роді, адже нічого подібного в Україні в таким масштабах по кількості залучених учасників АТО/ООС та розмірах адресної їм допомоги не було і не має. МАЙЖЕ НА МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ ДОПОМОГИ ОТРИМАЛИ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ВІД ПАРТНЕРІВ УКРАЇНЦІ РАЗОМ!
“Розуміючи, який величезний об’єм роботи проводиться з початку російсько-української війни армією однодумців-побратимів всеукраїнського об’єднання “Українці Разом!”, допомога захисникам України, коли вони розуміють, що про них дбають і підтримка їх сімей, коли вони в окопах на передовій, мають величезне значення у зміцненні бойового духу воїнів, що підвищує обороноздатність України. Програми, які реалізовує об’єднання “Українці Разом!” з початку війни (Соціальна картка учсника АТО, Футбольна Ліга учасників АТО) користуються великою підтримкою як у ветеранській спільноті так і у всіх силових структурах сектора безпеки і оборони України. Окрема подяка тим сотням підприємцям і десяткам великих всеукраїнських мереж партнерів програм “Українці Разом!”, які надають реальну допомогу захисникам України. Ті великі мережі, які ще не долучилися до програм “Українці Разом!” хочеться наголосити, що національні програми потребують якомога більше національних партнерів. Допомога соціально-відповідального бізнесу дуже важлива і потрібна в ці важкі часи для нашої країни. Захисники України – це щит для розвитку нашої нації Українців! Розраховуємо на кожного партнера програм “Українці Разом!””, – наголосив Герой України, генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук.
“Дійсно, ті програми, які реалізовує організація “Українці Разом!” з початку російсько-української війни доказали свою ефективність серед ветеранів по всій території України. Дуже важливо, щоб такі програми, як Соціальна картка учасника АТО, що надає реальну допомогу соціально-правового напрямку та Футбольна Ліга учасників АТО, яка є наймасштабнішою програмою спортивної реабілітації серед ветеранів, не збавляли оберти. Незламність духу та мотивації організаторів і підтримка таких програм представниками соціально-відповідального бізнесу, у важкі часи для країни з 2014 року мають визначальне значення. Такі програми, які ефективно працюють такий тривалий час і вже об’єднали на одній платформі сотні тисяч захисників України, ветеранів, волонтерів, підприємців, вчергове підтверджує всеукраїнський національний масштаб діяльності організації “Українці Разом!”, допомоги та підтримки Держави у важчі часи для неї”, – відмітив голова Національного комітету ветеранів війни, волонтерів та учасників АТО/ООС України, командир батальйону імені генерала Кульчицького (2014-2020 рр.), полковник Віктор Толочко.
Заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров наголосив, що компанія «Епіцентр» ніколи не заходить ні з ким в колаборацію, але вважає за честь приєднатися до цього проєкту і підтримати наших військовослужбовців.
«На сьогодні ми допомогли здійснити 3,5 млн покупок у нашій мережі учасниками цієї програми, а це понад 120 млн грн, що складає майже 15% від мільярдної допомоги програми “Українці Разом!”, які ми надали у вигляді додаткових знижок на товари, які, як вважаємо, повертають наших ветеранів до мирного життя. І це наша можливість бути вдячними нашим ветеранам. Реалізація програми «Українці — Разом!» — це наша допомога і вдячність воїнам, ветеранам АТО за їхню мужність, відвагу та захист кожного з нас», – зазначив Гончаров, повідомивши, що до кінця року в Епіцентрі запрацює і програма надання знижок в онлайн-магазині epicentrk.ua, де онлайн-покупки можна здійснювати зручно, вигідно, швидко та економно» для учасників програми «Українці-Разом!».
                                                             
                                         
Довідка: Всеукраїнська програма допомоги захисникам України – Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом!”, є Недержавною програмою, являється волонтерським  вже реалізованим проектом, унікальною платформою взаємодії і взаємодопомоги сотень тисяч захисників України та членів їх сімей, які отримують адресну допомогу і тисяч підприємців та соціально-відповідального бізнесу України, які з початку російсько-української війни допомагають і підтримують захисників України в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Засновником програми є Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”.
Додаткова інформація:
https://youtu.be/z_EV7qrf08c
https://youtu.be/qWsqkE_EzcQ
https://youtu.be/7F3fLO-U8nM
https://youtu.be/2_AsQwkmmsQ
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3152347-zahisniki-ukraini-otrimali-dopomogi-majze-na-milard-vid-partneriv-ukraincirazom.html
https://ua.interfax.com.ua/news/general/708982.html
https://ngu.gov.ua/ua/news/mayzhe-na-milyard-gryven-dopomogy-otrymaly-zahysnyky-ukrayiny-vid-partneriv-ukrayinci-razom
https://wog.ua/ua/news-detail/socialyna_kartka_uchasnika_ato_mayghe_na_milyyard_griveny_dopomogi_otrimali_zahisniki_ukrayini_vid_partneriv_ukrayinci_razom/
https://epicentrk.ua/ua/news/efektivnist-programy-ukraintsi-razom.html
http://donbass.ua/news/region/2020/12/10/254-tys-uchastnikov-ato-poluchili-socialnye-karty-ukrajinci-razom.html
https://censor.net/ua/news/3236142/254_tys_uchasnykiv_viyiny_z_rosiyiskymy_okupantamy_otrymaly_sotsialnu_kartku_uchasnyka_ato
https://www.facebook.com/epicentrkua/photos/a.735510859867273/3495216090563389/
https://foxtrotgroup.com.ua/uk/articles/50503.html
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"