Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • LIFECELL став цифровим технологічним партнером Громадської спілки «Всеукраїнське Об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

LIFECELL став цифровим технологічним партнером Громадської спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

 

Шановні українці! Дорогі побратими!
Прохання до кожного – максимально поширити РЕПОСТ!

 

LIFECELL став цифровим технологічним партнером Громадської спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

 

29 березня 2018 року. Діджитал-оператор lifecell розпочав співробітництво з Громадською спілкою «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» у якості цифрового технологічного партнера, підписавши відповідний Меморандум. Віднині всі учасники програми отримають знижки на найновіші продукти та сервіси lifecell. 

 

Прагнучи розвивати корпоративну соціальну відповідальність, 29 березня 2018 року компанія lifecell долучилася до програми лояльності, розробленої Громадською спілкою «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та надаватиме власникам «Соціальної картки учасника АТО “Українці Разом!”» знижку на свої найновіші товари та послуги в розмірі 10%. Відтепер усі власники «Соціальної картки учасника АТО “Українці Разом!”» зможуть відчути переваги користування зв’язком від lifecell та високошвидкісним мобільним Інтернетом оператора, обравши найзручніші тарифи та послуги, завантаживши найактуальніші мобільні додатки.

 

«Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом!”» – це в першу чергу наймасштабніша недержавна програма соціально-правового захисту та адресна допомога учасникам бойових дій та членам їх сімей в Україні. На сьогодні Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» налічує в своїх лавах майже 150 тисяч захисників України, які з 2016 року користуються цією адресною допомогою. «Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом!”» діє самостійно, надаючи учасникам АТО та членам їх сімей персональні знижки та пропозиції на товари і послуги більше ніж у двох з половиною тисяч партнерів по всій території України.

 

Для учасників спілки буде організовано консультування щодо роботи контакт-центру, розкладу роботи та адрес магазинів lifecell, у яких діє програма, а також щодо спеціальних продуктів та послуг компанії.

 

Діджитал-оператор lifecell у своїй роботі керується принципом винятково відповідального ведення бізнесу та прагне покращити рівень життя українців. Співпраця з Громадською спілкою «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» – ще один крок до розвитку соціально-свідомого громадянського суспільства.

Як отримати знижку:

1) Набираєте на телефоні *555# и натискаєте виклик
2) У вікні, що відкрилось, потрібно набрати останні 9 цифр з картки Українці-Разом” (починаючи з 200) та натиснути “відправити”
3) У наступному вікні набрати рік народження у форматі ГГГГ та натиснути “відправити”
4) У наступному вікні набрати місяць народження у форматі MM та натиснути “відправити”
5) У наступному вікні набрати день народження у форматі ДД та натиснути “відправити”.

Наприклад:

1) *555# виклик
2) 200111111 “відправити”
3) 1988 “відправити”
4) 10 “відправити”
5) 15 “відправити”

 

Якщо все правильно то ви отримаєте повідомлення “Чекайте активації” підтвердження якої прийде в смс.

Також, можете отримати знижку зателефонувавши до контакт-центру lifecell за номером 5433 або в магазині lifecell.

Успіху всім.

 

***

 

Lifecell – український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу – через високошвидкісний мобільний інтернет. За допомогою доступного 3G+ Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.
100% акцій оператора належать Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець четвертого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8 мільйонів користувачів.

 

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

 

Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» є громадським об’єднанням учасників бойових дій на Донбасі і волонтерських організацій. Основна мета організації – допомога захисникам України на фронті, а також соціально-правовий захист учасників АТО та членів їх сімей.

 

Детальніше про те, як отримати Соціальну картку учасника АТО «Українці Разом!» та про діяльність Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ – РАЗОМ!» можна ознайомитися на офіційному сайті організації http://ukrazom.org

 

Дякуємо всім за допомогу у цій важливій справі!
УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!
Слава Україні!
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"