Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


 • Головна
 •  / 
 • Новини
 •  / 
 • Lifecell – надійний партнер програми "Українці-Разом!"

Lifecell – надійний партнер програми “Українці-Разом!”

Компанія lifecell є єдиним в своєму роді телекомунікаційним партнером програми “Українці-Разом!” 

 

Соціальна картка учасника АТО “Українці-Разом!” є наймасштабнішою з 2015 року всеукраїнською програмою соціально-правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. На сьогодні вже більше 212 тисяч учасників бойових дій (кожен другий УБД в Україні) та членів їх сімей, включно з більш, ніж півтори тисячами сімей загиблих героїв, мають свої іменні соціальні картки та на постійній основі отримують адресну допомогу у вигляді знижок на товари і послуги в сотнях партнерів програми по всій території України, від маленьких торгових точок та підприємців до всеукраїнських торгівельних мереж та компаній.

Завдяки кожному такому партнеру, кожному підприємцю, кожній мережі та кожній компанії, які добровільно долучилися, підтвердивши цим самим свою щиру соціальну активну позицію, дали змогу всім нам спільними зусиллями створити та постійно розвивати можливості соціальної картки учасника АТО “Українці-Разом!” і цим самим надавати допомогу сотням тисячам захисникам України і членам їх сімей.

 

Одним з таких надійних партнерів є компанія lifecell, яка є єдиним в своєму роді телекомунікаційним партнером програми, і яка тільки за 2019 рік надала допомоги більше ніж на 1 млн грн. І це дійсно та конкретна допомога, яка дала змогу: майже 25 тисячам учасникам отримати свої іменні соціальні картки, 600 захисникам отримати комплекти якісної спортивної форми для проходження спортивної реабілітації у всеукраїнських змаганнях Ліги учасників АТО і нагородити учасників та переможців змагань у фінальній частині на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019. Також 7029 учасників акції “Українці-Разом!” отримали допомогу у вигляді знижок на послуги мобільного зв’язку.

Плідна співпраця та конкретна допомога від компанії лайфселл дає можливість розвивати і покращувати наші соціальні програми, надавати цю допомогу на постійній основі якомога більшій кількості захисників України та членам їх сімей. За добровільну і щиру допомогу захисникам є щира вдячність та повага від багатотисячного колективу тих, хто об’єднався та в найважчі часи для країни став на її захист і зберіг Україну.

 

Шановні Українці! Дорогі побратими!
Кожен, хто має нашу соціальну картку і є учасником акції “Українці-Разом!” та активно користується послугами партнерів програми – не тільки отримує товари і послуги з суттєвим дисконтом на них, але й допомагає іншим побратимам, захисникам України та членам сімей загиблих героїв отримати свою іменну соціальну картку “Українці-Разом!”, стати учасником акції та на постійній основі отримувати допомогу. Підтримуйте та користуйтеся товарами і послугами тих партнерів, які конкретними справами допомагають нам всім РАЗОМ робити цю важливу об’єднуючу справу.

 

Lifecell

Якщо ви маєте карту учасника Всеукраїнської організації учасників АТО “Українці-Разом!”? Тоді отримуйте знижку прямо зараз!

Акція діє з 07.04.2018 року по 31.12.2020 року для абонентів , що обслуговуються на умовах тарифних планів:

 

 • Абсолютна Свобода L
 • Абсолютна Свобода M
 • Хайп
 • Хайп 2019
 • Жара GO
 • Жара GO PLUS
 • Platimun
 • Platimun 2019
 • Platinum Plus
 • Premium
 • Premium exclusive
 • Лайфхак
 • Лайфхак 2019
 • Лайфхак 2020

(Список тарифів оновлений 17.03.2020)

 

Кожен учасник програми “Українці-Разом!” має можливість отримати 10% знижку на сплату вартості 30-денного пакету послуг за одним із визначених тарифів. Для активації знижки наберіть короткий код *555# та натисніть  кнопку виклику. Далі введіть останні 9 цифр карти учасника “Українці-Разом!” (цифри вказані на звороті карти), Вашу дату народження та далі дійте за підказками.

Після активації абонент отримуватиме знижку 10% при кожній наступній сплаті 28-денного пакету послуг за своїм тарифом.


Як отримати знижку:

1) Набираєте на телефоні *555# и натискаєте виклик
2) У вікні, що відкрилось, потрібно набрати останні 9 цифр з картки “Українці-Разом!” (починаючи з 200) та натиснути “відправити”
3) У наступному вікні набрати рік народження у форматі РРРР та натиснути “відправити”
4) У наступному вікні набрати місяць народження у форматі MM та натиснути “відправити”
5) У наступному вікні набрати день народження у форматі ДД та натиснути “відправити”.

 

Наприклад:

1) *555# виклик
2) 200111111 “відправити”
3) 1988 “відправити”
4) 10 “відправити”
5) 15 “відправити”

 

Якщо все правильно то ви отримаєте повідомлення “Чекайте активації” підтвердження якої прийде в смс.

Також, можете отримати знижку зателефонувавши до контакт-центру lifecell за номером 5433 або в магазині lifecell.

 

 

lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/ukraintsi-razom/

Як активувати соціальну картку учасника АТО УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!

 

УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"