Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Федерація футболу учасників АТО хоче отримати членство у ФФУ

Федерація футболу учасників АТО хоче отримати членство у ФФУ

Про це під час проведення круглого столу в Укрінформі заявив голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслан Руденко.

Щоб привести Всеукраїнську Лігу з футболу учасників АТО в правове поле і робити все на загальнодержавному рівні, команда учасників АТО вже зверталася до ФФУ щодо підтримки Федерації футболу учасників АТО і надання їй можливості продовжувати чемпіонат.

«Членство у Федерації футболу України надасть можливість проводити ці змагання у правовому полі та займатися виключно напрямком реабілітації учасників бойових дій, а також отримати законну підставу для отримання допомоги на розвиток цього формату футболу», — сказав Руденко.

Щоб реалізувати проект, у бюджеті Федерації футболу учасників АТО на 2017 рік заплановано 270 тис. грн.

10 вересня 2015 року відбувся перший матч між гравцями батальйону Кульчицького та 12 батальйону ЗСУ. Ця дата стала відправною точкою в історії футболу учасників антитерористичної операції. Саме тоді був започаткований Кубок України з футболу учасників АТО.

Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» розповів, що минулого року у Всеукраїнській лізі учасників АТО з футболу взяли участь 44 команди з лав ЗСУ, Нацгвардії, Прикордонної служби та Служби безпеки України, а також інших підрозділів.

«Учасники турніру прагнуть за допомогою футболу проводити психологічну та фізкультурно-оздоровчу реабілітацію учасників АТО. Сподіваюся, що у Федерації футболу України і Міністерстві молоді та спорту звернуть увагу на ці проблеми та підтримають ініціативу військових», — підкреслив Руденко.

«Чим більше учасників війни братиме участь в таких іграх, тим краще, адже вони швидше повернуться до мирного життя після виснажливих боїв. Треба сприяти тому, щоб у турнірі брали участь всі охочі, — зауважив голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко.

Учасники круглого столу представили кубок, який має стати нагородою у Відкритому чемпіонаті з футболу Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО за Кубок героїв АТО.

 

Источник: http://bezbroni.net/

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"