Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Епіцентр та Нова Лінія надали учасникам АТО економію майже на 7 млн грн

Епіцентр та Нова Лінія надали учасникам АТО економію майже на 7 млн грн

Щоб захисники нашої країни змогли будувати щасливе життя на мирній її території, компанії «Епіцентр» та «Нова Лінія» надали економію власникам соціальних карток АТО «Українці – Разом!» майже на 7 мільйонів гривень.

 

Компанії «Епіцентр» та «Нова Лінія» у 2017 році долучилися до Всеукраїнської програми “Соціальна картка учасника АТО “Українці-разом!” та запропонували власникам карток – учасникам бойових дій та членам їх родин – вигоду на різні групи товарів до 7%.

 

  • Протягом 2017 року в мережі «Епіцентр» учасники АТО здійснили понад 120 тисяч покупок,  в Новій Лінії – більше 14 тисяч покупок та отримали знижки в Епіцентрі на понад 6 мільйонів гривень, у Новій Лінії –  на суму більш ніж  700 тис. гривень,- розповідає Ірина Шинкаренко, заступник Голови ТОВ «Епіцентр К» зі зв’язків з громадськістю, реклами та ЗМІ. Це наш соціальний та громадянський обов’язок перед тими, хто захищає мир і спокій в Україні.

 
Загалом, за час проведення антитерористичної операції на сході країни, в рамках реалізації проектів щодо підтримки військовослужбовців та членів їх родин, компанія «Епіцентр» спрямувала значні фінансові та матеріальні ресурси. Так, у період ведення активних військових дій на передову, за зверненням військових частин, доставлялася необхідна допомога: військова амуніція, бронежелети, буржуйки, побутова техніка, авто-, мотоінструмент, продукти харчування. Компанія неодноразово надавала транспорт, пально-мастильні матеріали  волонтерським організаціям для доставки гуманітарного вантажу в зону АТО. У 2014 році 500 родин працівників мережі «Епіцентр» з окупованих територій (Донецьк, Луганськ, Горлівка) були евакуйовані на мирну територію України. Співробітників «Епіцентру» переведено в інші торговельні центри компанії, забезпечено робочими місцями, достойною заробітною платою, виділено соціальну допомогу.

 

Варто зауважити, що Епіцентр та Нова Лінія були, є і залишаються надійними партнерами Всеукраїнської програми «Соціальна картка учасника АТО «Українці – Разом!», де соціальною карткою «Українці – Разом!» найбільше скористалися учасники АТО – мешканці столиці, а також жителі західного та центрального регіонів.  Щодня в наші мережі приходять сотні учасників АТО та членів їх сімей. Ці люди, повернувшись з війни, хочуть будувати, ремонтувати, облаштовувати власні  оселі для своїх родин. А Епіцентр та Нова Лінія допомагають їм у прагненні жити щасливо у мирній Україні.

 

Джерело: https://epicentrk.ua/news/ekonomiya-na-7-mln

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"