Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Благодійний фонд “Щира Україна” тепер з нами

Благодійний фонд «Щира Україна» має можливість здійснювати оздоровлення дітей учасників АТО та дітей соціально-незахищених верств населення (сироти, багатодітні, вимушені переселенці з зони АТО).

Протягом 2015 року безоплатно оздоровилось більше 300 дітей бійців АТО – членів Фонду: в Карпатах, Чернівцях, Польщі і в Угорщині.
Дітям, один з батьків яких загинув, постраждав або бере безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, путівки надаються безоплатно, тобто 100 відсотків вартості путівки фінансуються за рахунок спонсорів та громадських об׳єднань. По іншим соціально-незахищеним групам надання путівок буде вирішуватись індивідуально.
Наразі проходить набір та формування груп на відпочинок за кордоном та по Україні.
Додатково в нашому представництві ви можете отримати кваліфіковану допомогу психолога і психотерапевта.
Також Фондом проводиться робота не тільки в рамках забезпечення підтримки Благодійних програм, громадських ініціатив, але і для підтримки статутної діяльності.
Для вирішення питання оздоровлення дітей зазначених категорії у віці до 16 років включно, надання благодійної допомоги, отримання необхідного переліку документів, звертайтесь на гарячу лінію Всеукраїнської спілки учасників АТО “Українці-разом!” за номером 0 800 50 75 75 (безкоштовно з мобільних або стаціонарних телефонів по території України)

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"