Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • (Відеозвіт) Соціальна картка учасника АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!". Результати та розвиток ефективної всеукраїнської програми.

(Відеозвіт) Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”. Результати та розвиток ефективної всеукраїнської програми.

22.01.2019 |

  

Результат прес-конференції у якій брали участь:

Руслан Руденко – Голова Правління “Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”; полковник Віктор Толочко – командир батальйону імені генерала Кульчицького НГУ, Голова Національного Комітету Ветеранів Війни Волонтерів та учасників АТО України, член правління “Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”; полковник Микола Білосвіт – командир 112 бригади ЗСУ, член правління “Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”; Світлана Біба – керівник ТОВ “Виробниче підприємство “ПОБУДРЕМБУДМАТЕРІАЛИ”; полковник Кашлюк Володимир Олександрович, начальник відділу військово-соціального забезпечення, Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України; підполковник Ярмоленко Антон Володимирович Т.в.о. начальника служби військово-соціальної роботи управління по роботі з особовим складом Головного управління Національної гвардії України, представники сектору безпеки та оборони, соціально-відповідального бізнесу, ветеранських та волонтерських організацій учасників АТО (ООС) України.

«Соціальна картка учасника АТО «Українці  Разом!» –  ефективна недержавна програма соціально-правового захисту учасників АТО (ООС) в масштабах всієї України».

Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” – це унікальна наймасштабніша в Україні НЕдержавна програма соціально-правового захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей з 2015 року. Ця програма є однією з багатьох вже реалізованих успішних проектів Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, які користуються великою підтримкою соціально-відповідального бізнесу та населення України без залучення жодних державних коштів. Власниками соціальних карток вже є більше ста сімдесяти восьми тисяч (178489) захисників України з посвідченням УБД (а це практично кожен другий учасник бойових дій в Україні) та більше тисячі (1638) сімей загиблих героїв у цій війні. На сьогодні більше 2,5 тисяч підприємців та бізнесу (2634 від маленьких підприємців до великих всеукраїнських торгівельних мереж) долучилися до нашої програми адресної допомоги захисникам України та членам їх сімей. На сьогодні вже більше трьохсот шести мільйонів грн. (306 485 000 грн.) надано адресної допомоги нашим побратимам (власникам іменних карток “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”) у вигляді знижок на товари та послуги. І це є реальною адресною допомогою, результатом спільної діяльності волонтерів та учасників АТО і соціально-відповідального бізнесу України. В міру своїх можливостей та повноважень добровільно кожен бажаючий підприємець чи бізнес має можливість долучитися до програми та надавати пільги (знижки) на свої товари чи послуги за посиланням https://kartka.ukrazom.org/newpartner , а кожен учасник бойових дій або члени сімей загиблих героїв мають можливість БЕЗКОШТОВНО отримати свою іменну соціальну картку учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” на офіційному сайті Громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” за посиланням https://ukrazom.org/

Зазначені заходи та програми організовуються та проводяться зокрема відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» № 373-VIII від 12.05.2015 року та УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №123/2018 Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Проведення змагань з футболу у сезонах 2015-2018 років ФФУ АТО отримує широку підтримку від всіх силових структур України, підрозділи та військові частини яких беруть участь у боях з російським агресором на Сході України. Про це засвідчують численні письмові звернення, отримані нами від них.

Четвертий рік поспіль провівши сезон 2018 року єдиного Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО, де вже 77 команд сектора безпеки та оборони у тридцяти восьми містах України приймають участь, сорок дві з яких представляють Збройні Сили України, одинадцять – НГУ, шість – НПУ, чотири – ДПСУ, дві – СБУ, одна – ДСНСУ, дев’ять – ветерани АТО(ООС). А це більше двох з половиною тисяч учасників бойових дій, які проходять психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію.

Програма патріотичного виховання молоді та високого підняття морального духу особового складу  ЗСУ, НГУ та інших відомств і служб – ДУША РІДНОЇ ЗЕМЛІ «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» – проведення благодійних концертів.

Договори-Меморандуми про співпрацю зі всіма відомствами та структурами сектору безпеки та оборони.

Осередки практично у всіх районах по Україні (500 РВК + 23 ОВК).

10 497 волонтерів по всіх областях України.

Тільки за 2018 рік в зону АТО(ООС) відправлено більше 18 тон допомоги.

На 01.01.2019р.

Учасників бойових дій – МОУ (ЗСУ): зі всіх 241 295 військовослужбовців – отримали соціальні картки 121 572 – 50.4% (кожен другий);

Учасників бойових дій – НГУ: зі всіх 34 305 військовослужбовців – отримали соціальні картки 20 137 – 58.7%

https://www.ukrinform.ua 

https://censor.net.ua/ua/news/3107802/mayije_180_tysyach_uchasnykiv_boyiovyh_diyi_otrymaly_sotsialnu_kartku_uchasnyka_ato_golova_obyednannya

https://ua.interfax.com.ua/news/general/560653.html

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2624820-blizko-180-tisac-ucasnikiv-bojovih-dij-otrimali-socialnu-kartku-ucasnika-ato.html

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"