Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • 22 серпня відбувся півфінал Кубку захисників України

22 серпня відбувся півфінал Кубку захисників України

Нарешті, після тривалої боротьби чотири найсильніші футбольні команди зустрілися, аби визначити фіналістів найочікуванішої спортивної події серед команд Ліги учасників АТО.
“Цього року в нас на один Всеукраїнський турнір стало більше. Кубок захисників України − це аналог змагань на Кубок України з футболу. Матчі цього турніру відбувалися водночас із матчами сьомого сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО 2021 майже в усіх областях. Із 98 команд нашої Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО в турнірі взяли участь 64, а це понад 2000 учасників бойових дій. Тобто ми побачили, що формат, який ми випробували цього року, є дієвим і подобається гравцям. Сподіваюся, що турнір «приживеться» і також стане щорічним”, − говорить президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.
Після традиційних урочистостей розпочалися напружені півфінальні матчі й стало відомо, хто зійдеться у запеклій боротьбі на одній з найкращих футбольних арен України.
У першому півфінальному матчі між ФК «Маріуполь АТО» ЗС України та ФК «Волинь АТО» гра видалася нелегкою, адже команди були рівні у своїх силах. Перший тайм обидві команди провели на максимальну потужність із моментами біля обох воріт, але без забитих м`ячів. Проте другий тайм був геть іншим. Із рахунком 5:0 ФК «Маріуполь АТО» перемогла авторитетного противника.
“Я пишаюся командою і надзвичайно задоволений результатом. У нас чимало вікових гравців, які, незважаючи ні на що, показали потужну гру. А ще хотів би привітати наших хлопців, які за певних обставин не змогли приїхати на гру, ця перемога для вас”, − сказав капітан команди «Маріуполь АТО» Ігор Белюков.
Не менш напружені баталії точилися і в іншому півфінальному матчі, де з’ясовували стосунки ФК «Ягуар» НГУ та ФК «Слов’янськ АТО».
Гра виявилася напруженою, боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля, але футболісти ФК «Слов’янськ АТО» довели, що вони сильніші. Гра закінчилася з рахунком 4:1 на їхню користь.

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"