Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • Новини
  •  / 
  • Власники карток «Українці Разом!» здійснили більше ніж півмільйона покупок в мережі «Епіцентр»

Власники карток «Українці Разом!» здійснили більше ніж півмільйона покупок в мережі «Епіцентр»

09.11.2018 |

     Компанія «Епіцентр К» у 2017 році долучилася до Всеукраїнської програми «Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!» і запропонувала власникам карток – учасникам бойових дій та членам їх родин – вигоду на різні групи товарів до 7%. Будівельні матеріали, побутова техніка, цифрові ґаджети, посуд, текстиль, товари для дітей, меблі, спортивні товари в мережі INTERSPORT – ці та ще тисячі необхідних товарів для облаштування своїх осель можуть придбати власники карток в Епіцентрі будь-якого міста. Економія діє у всіх відділах, салонах, галереях, кафе та магазинах мережі «Епіцентр». Загальна сума зекономлених коштів учасниками АТО за період дії програми в мережі «Епіцентр» склала понад 20 млн грн.

Усвідомлюючи важливу відповідальність перед захисниками України та суспільством, виявляючи свою громадянську позицію, компанія «Епіцентр К» з початку військових дій на Сході країни робить свій внесок у встановлення миру і спокою в державі, спрямовує фінансові та матеріальні ресурси на підтримку військових частин, учасників АТО та членів їх родин. А підтримуючи програму «Українці Разом!» у нашій мережі, ми розбудовуємо мир в Україні і прагнемо, щоб кожен захисник, повернувшись у мирне сьогодення, зміг будувати щасливе майбутнє своєї родини і країни,

повідомив Борис Артарі-Колумб, директор з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К».

Епіцентр був і залишається надійним партнером Всеукраїнської програми «Українці – Разом!» і запрошує учасників АТО – власників соціальних карток у торгові центри купувати необхідні товари для своїх осель з максимальною економією та задоволенням.

Додаткова інформація за посиланням:   ЕПІЦЕНТР

       Довідка. Всеукраїнська програма соціально-правової допомоги “Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом!” діє з початку 2015 року. За цей час спільними зусиллями вдалося залучити до програми більше двох з половиною тисяч партнерів, від маленьких підприємців в містах та районах до всеукраїнських торгівельних мереж по всій території України! На сьогодні власниками наших карток вже є більше 165 тисяч учасників бойових дій та більше півтори тисячі сімей загиблих ГЕРОЇВ! Ця програма створена Всеукраїнським Об’єднанням учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” без жодної копійки державних коштів! Наша програма надала прямої адресної допомоги (економії) власникам карток вже більше, ніж на 400 млн грн. і аналогів їй в Україні не має. Комусь більше, комусь менше, але це реальна допомога, яка дає змогу об’єднувати побратимів (воїнів АТО, волонтерів АТО та представників соціально відповідального бізнесу України). Це платформа, на якій відбувається об’єднання і кількість постійно збільшується!
Не будьте осторонь самі та долучайтеся РАЗОМ з побратимами та підприємцями! Тільки об’єднавшись, ми зможемо більш ефективно допомагати один одному, адже окрім нас самих нам ніхто не допоможе!
Тільки РАЗОМ до повної ПЕРЕМОГИ!
Слава воїнам АТО!
Слава волонтерам АТО!
Слава Україні!
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"