Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Новини травня від “Українці-Разом!”

Нове і корисне від “Українці-Разом!” в травні 2020

 

✅ ? Нова програма для партнерів

З першого травня ми оновили програму для партнерів. Ставайте партнером “Українці-Разом!” і не тільки допомагайте учасникам АТО, а й отримуйте вигоди для свого бізнесу.

Підключившись до програми за новими умовами, ви отримаєте:

Докладніше…

 

 

 

✅ ? Підключи друга підприємця і отримай додаткові знижки та бонуси

Ви знаєте підприємця в вашому регіоні, якому потрібні нові клієнти? Допоможіть підприємцю підключитися до партнерської програми “Українці-Разом!” і отримайте за це додаткові знижки та бонуси.

Підключаючи підприємця до системи ви отримуєте кешбек 25% на свій аккаунт, який ви зможете використовувати на оплату послуг в нашій системі (замовлення карток, доставки та інше), а також у деяких наших партнерів на додаток до знижки.

Як підключити партнера…

 

 

 

✅ ? Запрошуємо бета-тестувальників нових функцій системи

Наша система зростає і розвивається. Постійно додаються нові функції і можливості. Ми робимо все, щоб система була зручною для вас. Хочете стати частиною цього процесу?

Ми запрошуємо бета-тестерів нового функціоналу. Допоможіть нам зробити систему краще.

Стати тестувальником…

 

 

 

✅ ? Іменні картки повертаються

Нагадуємо вам, що ми запустили новий формат карток. Тепер картки неіменні, а номерні. На кожній картці знаходиться унікальний номер і унікальний qr-код. Але багато хто хоче заказть іменну картку. У вас є така можливість!

Замовити Іменну картку…

 

 

 

✅ ? Доставка карток в умовах карантину

Карантин триває. У зв’язку з цим можливі деякі затримки з видачею карток у військкоматах. Якщо не хочете довго чекати і, що ще важливіше, не хочете зайвий раз знаходиться в людних місцях, замовте доставку картки поштою.

Замовити доставку Новою Поштою…

 

 

 

З повагою,
Українці-Разом!

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"