Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Ветерани АТО отримають нові соціальні карти

Карта дає можливість учасникам АТО і їх сім’ям отримувати безкоштовну юридичну та медичну допомогу, мати пільги в торгових мережах, проходити оздоровлення та реабілітацію.

Глава правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці – Разом!” Руслан Руденко на прес-конференції в інформаційному агентстві “Укрінформ” оголосив про запуск соціальної програми захисту учасників бойових дій, передає кореспондент QHA.

На сьогоднішній день в Україні діє 21 пільга для учасників бойових дій в зоні АТО.
– Соціальна карта учасника АТО є всеукраїнською соціальною платформою, на якій об’єднуються держава, український бізнес і волонтерські організації. Ми пропонуємо об’єднати зусилля для захисту інтересів учасників АТО та їхніх сімей, – заявив на прес-конференції Руслан Руденко.

Він зазначив, що в кожній області України учасники АТО стикаються з масою проблем, які на місцевому рівні вирішуються досить важко. Руденко підкреслив, що на сьогоднішній день власники цієї соціальної карти мають право отримати безкоштовну юридичну та правову підтримку, а також медичну консультацію.

Глава Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко в своєму виступі запропонував використовувати соціальні карти учасників бойових дій для оплати проїзду в громадському транспорті.
– Учасник бойових дій отримає безкоштовний проїзд, а ми реально побачимо, скільки держава повинна компенсувати перевізнику, – сказав він.

Оплату санаторно-курортного лікування, витрати на психологічну реабілітацію і забезпечення житлом також пропонується інтегрувати в цю карту.

Після виступу Артур Дерев’янко вручив дві картки присутнім на прес-конференції командиру батальйону імені Кульчицького Віктору Толочко та командиру 12-го окремого механізованого батальйону ЗСУ Білосвіту Миколі.

Соціальна карта надає знижку на покупки в торговельних мережах “Фуршет” і “Фокстрот”.
Присутня на прес-конференції PR-директор мережі магазинів побутової техніки “Фокстрот” Олена Милованова повідомила про 10% знижку на оплату товарів в магазинах мережі. А Ігор Боленко, глава наглядової ради ПрАТ “Фуршет”, оголосив про знижку в розмірі 7% і тематичних акціях для учасників АТО в мережі продуктових магазинів.
– Наприклад, на свято Пасхи необхідні певні продукти. Ми дамо з цієї нагоди знижки вище, ніж стандартні 7%, – пояснив глава наглядової ради “Фуршету”.

До ініціативи знижок приєднався директор аптечної мережі “Віталюкс” Максим Буртовий.
Отримати соціальну карту може тільки військовослужбовець зі статусом учасника бойових дій. Для її отримання необхідно заповнити анкету на сайті ВО “Українці – Разом!”.

За інформацією Київської міської державної адміністрації, в Києві зареєстровано близько 15 тисяч учасників бойових дій. Всього випущено близько 25 тисяч соціальних карт.

Джерело: QHA Агентство “Кримські новини”

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"