Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Вдові командира 95-ї бригади вручили соціальну карту учасників АТО

Вдові командира 95-ї бригади вручили соціальну карту учасників АТО

У Житомирі 16 травня вдові Героя України командира 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України Тараса Сенюка Ользі Сенюк вручили соціальну картку АТО, яка дозволить отримувати деякі пільги, знижки та безкоштовні консультації. Відповідну картку вперше у Житомирській області вручив голова правління Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО “Українці-разом!” Руслан Руденко під час відкриття чемпіонату Збройних сил України з рукопашного бою, який відбувся на честь Героя Тараса Сенюка.

“Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “Українці-Разом!” – це об’єднання патріотів, Збройних Сил України, Національної Гвардії, волонтерів, всіх, хто спільно об’єднав зусилля для захисту нашої святої землі. Сьогодні ми також об’єднались, щоб захистити себе і свої сім’ї, тому що ніхто, крім нас самих, не допоможе нам. Одна з програм, яка започаткована нашим об’єднанням – єдина в Україні соціальна картка учасника АТО, яку ми сьогодні хочемо, вперше в Житомирській області, вручити вдові Героя Ользі Сенюк”, сказав Руденко.

Також голова правління Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО “Українці-Разом!” додав, що власник картки матиме певні привілеї.

“Соціальна картка учасників АТО багатофункціональна, вона дозволить учасникам бойових дій та членам їх родин отримувати безкоштовну правову та юридичну консультацію, безкоштовне обстеження, надання медичних послуг, знижки на покупки у торгових мережах”, – додав він.

Джерело: Житомир. today

Вдові командира 95-ї бригади вручили соціальну карту учасників АТО
Вдові командира 95-ї бригади вручили соціальну карту учасників АТО
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"