Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


У Полтаві видали перші 10 соціальних карток учасникам АТО

Соціальну картку учасника антитерористичної операції отримали в Полтаві перші 10 військовослужбовців. Її  розробили  в рамках державної програми соціального забезпечення бійців антитерористичної операції та їхніх родин.

Учасник антитерористичної операції Іван із Полтавського району, пройшов всю лінію фронту, не був тільки в Донецькому аеропорту. Він один із перших в області, хто отримує соціальну карту. Які вона надасть пільги поки що не знає, каже він:

 Іван: Я, во первых,  не готов сказати. Потрібно – не потрібно Нам дадуть карточку, там щось буде написано.  Позвонили, сказали, колеги по батальйону, така буде процедура, я приїхав.

Соціальна картка дозволить учасникам бойових дій та членам їхніх родин отримати низку знижок розповідає  Голова правління всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці разом” Руслан Руденко.

Руслан Руденко: Ми впровадили соціальну картку учасника АТО, півтора місяці тому по всій Україні,   зараз вона діє як платформа та об’єднує український бізнес, учасників АТО волонтерів, які надають пряму допомогу учасникам АТО. Ця картка дає можливість робити знижки в торговельних мережах, надає безкоштовно юридичну, правову допомогу послуги адвоката  та психологічну допомогу, медичну допомогу.

Соціальні картки учасника АТО можна оформити не лише в Полтаві, а й в Зінькові та Гадячі. Нині її отримали вже більше 10 тисяч військовослужбовців по всій Україні.

Автор: Юлія Кравець
Джерело: Лтава

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"