Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Триває програма соцзахисту учасників бойових дій «Соціальна картка учасників АТО»

Триває програма соцзахисту учасників бойових дій «Соціальна картка учасників АТО»

В рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством оборони України та Громадською спілкою «Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» триває робота щодо реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України для військовослужбовців (резервістів) Збройних Сил України, які брали участь у бойових діях під час проведення АТО, членів їх сімей. Про це повідомляється на сайті Міноборони.

За ініціативи Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці – разом!» за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО і вітчизняного бізнесу триває програма соціально-правового забезпечення учасників бойових дій, презентована як «Соціальна картка учасників АТО».

— Ця картка дозволить учасникам бойових дій отримувати безоплатні правові та юридичні консультації, безкоштовне обстеження та медичні послуги, психологічну допомогу, знижки на покупки у торговельних мережах України, а також гарантуватиме їм участь в освітніх та оздоровчих програмах, — пояснив голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці — разом!» Руслан Руденко.

Наразі обсяг знижок та можливостей постійно збільшується завдяки новим партнерам, — на стадії перемовин знижки на пальне, інші всеукраїнські торговельні мережі.

Картку зможуть отримати всі учасники АТО та члени їх родин по всій Україні. Головна умова — мати офіційний статус учасника АТО (учасник бойових дій, інвалід війни або інші особи, за наявності документа, який підтверджує безпосередню участь в АТО, виданий не раніше 2014 року), члена сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції. Для отримання КАРТКИ необхідно звернутися безпосередньо до свого командира або заповнити заявку на сайті www.ukrazom.org.

Якщо у реальних учасників АТО виникають проблеми з реєстрацією статусу — їм також буде надано допомогу в цьому питанні, навіть до моменту отримання картки.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0800507575, яка діє безкоштовно, або на сайті www.ukrazom.org.

Наразі існує замовлення від учасників АТО на 25 000 карток. Щоденно, близько 250 чоловік через сайт оформлюють заявки на отримання картки.

Джерело: ЗСУ Інфо

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"