Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Співпраця із зіньківськими органами місцевого самоврядування

22 липня, під головуванням голови районної ради Сергія Нерозі, відбулось пленарне засідання дев’ятої чергової сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання.

У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, депутати обласної ради Людмила Овчаренко та Олександр Путря, керівники відділів, управлінь, організацій району, голови територіальних громад Зіньківщини та інші.

Розпочалось пленарне засідання із приємної події – голова районної ради Сергій Нерозя та  голова осередку громадської спілки “Об’єднання учасників АТО “Українці – Разом!”” Світлана Даценко вручили, від командира 72 –ї окремої механізованої бригади полковника Анатолія  Соколова,  подяки депутатам районної ради, приватним підприємцям Зіньківщини та організаціям району, які активно займаються збором гуманітарної допомоги для учасників АТО.

Перші питання порядку денного, проекти рішень яких були ухвалені депутатами, стосувались ходу виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки, затвердження комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016-2017 роки та внесення змін до програми покращення умов обслуговування платників Зіньківського району і збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2019 роки.

Після цього, присутні мали змогу ознайомитись із інформацією про роботу закладів охорони здоров’я на території району.  У своїх доповідях, керівники медичних закладів наголосили, що основною метою діяльності їхніх установ є вдосконалення медичної допомоги населенню, впровадження сучасних медичних технологій, збереження багатопрофільності,  вдосконалення матеріально-технічної бази. Розповіли  про територіальні цільові програми, реалізація яких передбачається у поточному році.

Координатор районного ресурсного центру з розвитку громад Інна Золочевська проінформувала депутатів про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Вона зазначила, що  Зіньківська центральна районна лікарня вирішила взяти участь у даному конкурсі проектів за напрямом – поліпшення соціальної інфраструктури населених пунктів, для  придбання у заклад дизельгенератора для електрозабезпечення ЦРЛ згідно І категорії,  та портативного апарату УЗД для покращення проведення діагностики  нетранспортабельним тяжкохворим. У разі перемоги проекту у конкурсі,  спільна участь Зіньківської районної ради, Зіньківськї міської ради та Зіньківської ЦРЛ дає можливість залучити із обласного бюджету на даний проект 600 тис.грн., що становить половину його загальної суми.

На засіданні сесії районної ради, депутати розглянули ряд питань, що стосувались галузі освіти.

Також, обговорили та затвердили проекти рішень ряду програм, котрі потребують або затвердження в новій редакції, або внесення змін до чинного змісту, ухвалили проекти рішень стосовно керівників навчальних закладів району, у котрих або закінчуються терміни дії контракту, або змінились істотні умови праці.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько прозвітувалася про виконання районного бюджету за I півріччя 2016 року та проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік, а начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району Володимир Ковтун повідомив присутнім про зміни до реєстру об’єктів територіальних громад району, про зміни до порядку передачі майна в оренду т.щ.

Не менш важливою виявилась інформація про утворення тендерного комітету Зіньківської районної ради, його склад і положення та ряду інших питань, по котрим доповідав начальник загального відділу, юрисконсульт виконавчого апарату районної ради Анатолій Білан.

На завершення, голова районної ради Сергій Нерозя ознайомив присутніх із меморандумом про співпрацю між органами місцевого самоврядування району та  Всеукраїнською Організацією Громадською Спілкою “Об’єднання учасників АТО “Українці – Разом!””. Сергій Нерозя повідомив, що така співпраця необхідна для  пошуку шляхів комплексного вирішення проблем постраждалих учасників антитерористичної операції Зіньківщини та їх сімей. Голова цієї громадської спілки по Полтавській області Світлана Даценко додала, що така праця – стане  надійним гарантом для підтримки учасників АТО.

У різному, депутат обласної ради Людмила Овчаренко закликала голів територіальних громад району подавати проекти рад на участь у обласних конкурсах, за рахунок яких можна залучити кошти із обласного бюджету для покращення життя громадян місцевих рад. Також, присутні розглянули ряд звернень від депутатів районної ради та оголошення щодо проведення 30 липня 2016 року в районі свята “Краще спортивне село Зіньківщини 2016 року”.

Джерело: Зіньківська районна рада

Співпраця із зіньківськими органами місцевого самоврядування
Співпраця із зіньківськими органами місцевого самоврядування
Співпраця із зіньківськими органами місцевого самоврядування
Співпраця із зіньківськими органами місцевого самоврядування
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"