Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Соціальні картки для учасників АТО

В нашій державі стартує програма соціально – правового забезпечення учасників бойових дій “Соціальна картка учасників АТО”.

Що таке “соціальна картка”, і як її отримати я і розповім.

Учасники бойових дій,  стикаються з чималими проблемами, які  складно вирішити без допомоги фахівців. Тому виникла ідея узагальнити всю  інформацію про те, на що можуть розраховувати наші воїни: куди звертатись для отримання пільг, які документи потрібно подавати для їх отримання, як отримати грошову допомогу, безкоштовне протезування, житло та інші проблеми. Як відповідь на ці питання, за ініціативою Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО “Українці-Разом!”, за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та представників бізнесу створено програму “Соціальна картка учасників АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх родин  отримувати необхідну допомогу. Даний проект – це цілий комплекс, який включає також психологічну допомогу, реабілітацію, соціальну адаптацію, а не лише систему грошових виплат. В даний момент цілодобово можна звернутися до кол –центру і отримати безкоштовну юридичну, медичну консультації та вирішити болючі питання.

“Соціальна картка” є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі послуги:

  • безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
  • безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
  • знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
  • освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх сімей.

Ця картка виготовлена на сучасному рівні, має кілька ступенів захисту і штрих коди.  Код 128 дає можливість вести облік учасників АТО. Він надійно забезпечений від підробок, чіткий та офіційний. Інший код і магнітна стрічка дає можливість використати картку в торгових та аптечних мережах по всій Україні з метою придбання товару з певними знижками.  Лицева сторона цієї картки є іменна – прізвище та ім’я власника картки.

Обсяг знижок та можливостей постійно збільшується. На даний момент ведуться перемовини  про знижки на пальне, безкоштовний проїзд у громадському транспорті (в  громадському транспорті будуть встановлені спеціальні пристрої, які фіксуватимуть кількість перевезених учасників АТО).

Картку зможуть отримати всі учасники АТО та члени їх родин, родини загиблих воїнів  по всій Україні. Головна умова – мати офіційний статус.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 50 75 75 ( безкоштовно), або за телефоном 066 847 88 58 (Світлана Анатолівна Даценко).

А також можна зайти і зареєструватися на сайті  www.ukrazom.org  Після перевірки даних на дійсність, картку буде вручено власнику.

Джерело: Зіньківська районна державна адміністрація

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"