Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


“Соціальна картка учасників АТО”. Як працює та хто може отримати

Тепер бійці АТО зможуть безкоштовно отримувати юридичну, правову,  медичну допомогу, користуватися знижками у всеукраїнських торгових мережах супермаркетів та магазинів побутової техніки. Про те, як отримати картку та як вона працюватиме – знає кореспондентка “Радіо-Ера”.

Програма “Соціальна картка учасників АТО” готувалася протягом двох років, адже, демобілізованим військовим та їхнім родинам потрібні соціальний захист та допомога – кажуть організатори. Поки що ця програма впроваджується силами  громадських організацій та бізнес-партнерів. Необхідно залучити  і уряд, говорить голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

“Картка учасника АТО” має вигляд звичайної банківської картки з магнітною стрічкою. ЇЇ власник зможе скористатися семивідсотковою знижкою у вказаних торговельних мережах супермаркетів та магазинах побутової техніки. Деякі пільги та сервіси поки що недоступні, але  спектр  послуг, на які   має право  власник картки, буде розширюватися.

Для того, аби отримати картку і всі пільги учасника АТО треба стати на облік, зареєструвавшись в органах соціального захисту. Але перед цим  необхідно отримати посвідчення учасника АТО. Проте, вже на цьому етапі виникають великі труднощі – розповідає командир 12-го окремого мотопіхотного батальйону міста Київ Микола Білосвіт.

Засновники програми соціальної підтримки і захисту учасників бойових дій на сході України, зазначають,  важливо аби до неї  залучили усі регіони.

Автор: Альона Воробйова
Джерело: Ера Медіа

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"