Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Соціальна картка учасника АТО – “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО”

Соціальна картка учасника АТО – “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО”

Соціальна картка учасника АТО – пластикова картка з трьохступеневим рівнем захисту для систематизування державних пільг та отримання фіксованої знижки від партнерів торгових мереж по всій території України. Ця картка має магнітну стрічку та штрих-код типу EAN-13, що надає технічну можливість реалізації торгової знижки.

Власниками картки є учасники АТО та члени їх сімей, які перевірені та підтверджені Державною службою України у справах ветеранів та учасників АТО і занесені до єдиної бази згідно штрихкодової символіки GS1-128.

Наша організація активно допомагає нашим героям на передовій в зоні АТО, підтримує їхні сім’ї. Власними зусиллями та за сприяння Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, ми створили і запроваджуємо програми соціальної підтримки та адаптації, що дають можливість учасникам АТО та членам їх сімей (незалежно від військових підрозділів, в яких вони приймали чи приймають участь по захисту незалежності, та територіальної цілісності нашої святої землі України) бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу (соціальна картка учасника АТО).

Видачу таких карток наша організація планує найближчим часом. Слідкуйте за новинами на нашому сайті ukrazom.org

Джерело: Життя після АТО

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"