Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Соціальна картка для учасників війни Васильківщини

З 23 червня 2016 року, у Васильківському військкоматі можна отримати картку від всеукраїнського об’єднання “Українці-Разом!”.

Тепер бійці АТО зможуть безкоштовно отримувати юридичну, правову, медичну допомогу, користуватися знижками у всеукраїнських торгових мережах супермаркетів та магазинів побутової техніки.

Програма “Соціальна картка учасників АТО” готувалася протягом двох років, адже, демобілізованим військовим та їхнім родинам потрібні соціальний захист та допомога – кажуть організатори.

Отримати картку можуть:

  • члени сім’ї загиблих учасників бойових дій в Україні з 2014 року;
  • особи, які отримали поранення, травми в Україні (інваліди війни) з 2014 року;
  • особи, які приймали участь у бойових діях в Україні (учасники війни) з 2014 року.Поки що ця програма впроваджується силами громадських організацій та бізнес-партнерів.

“Картка учасника АТО” має вигляд звичайної банківської картки з магнітною стрічкою. ЇЇ власник зможе скористатися 7% знижкою у вказаних торговельних мережах супермаркетів та магазинах побутової техніки. Деякі пільги та сервіси поки що недоступні, але спектр послуг, на які має право власник картки, буде розширюватися.
У перспективі можливості власників картки збільшаться завдяки новим партнерам. Так, тривають перемовини щодо знижки на пальне.

Партнери які співпрацюють по програмі соціальної картки для учасників АТО: https://ukrazom.org/partnery/

Джерело: VT Васильків today

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"