Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Що таке соціальна картка «Українці Разом» та як учасники бойових дій можуть її отримати?

Що таке соціальна картка «Українці Разом» та як учасники бойових дій можуть її отримати?

В гості до Яни Холодної та Ніка Гросса у програму «Фронтова кава» завітав Руслан Руденко – голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці разом”.

Говорили про видачу та отримання соціальних карток учасника бойових дій на сході України «Українці разом». Голова правління розповів про створення Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці разом”. Об’єднання було створено ще у 2014 році за допомогою членів першого добровольчого батальйону імені генерала Кульчицького, представників Збройних сил України та волонтерських організацій.

Руслан Руденко детальніше розповів про функцію соціальної картки «Українці разом»:

«Право отримати картку мають учасники бойових дій. На сьогодні підключено більше 1800 підприємців та представників бізнесу. Ми співпрацюємо, як з великими всеукраїнськими компаніями, інтернет-магазинами так із регіональними компаніями, що можуть надавати послуги нашим ветеранам. Картка надає знижку мінімум у 10% усім її власникам. Картка також може бути видана членам сімей учасників бойових дій у зоні АТО. На сьогоднішній день вже видано вісімдесят дві тисячі карток», – каже голова правління. Також Руслан Руденко розповів про способи отримання картки: «Будь який учасник бойових дій може зайти на сайт: ukrazom.org і безпосередньо на сайті заповнити форму для отримання картки. Ветерани, що не мають доступу до мережі Інтернет можуть подзвонити на гарячу лінію – 0 800 50 75 75 – та замовити картку у нашого представника».

З переліком партнерів та детальною інструкцією отримання соціальної картки ви можете ознайомитися у програмі «Фронтова кава» на SoundCloud: https://goo.gl/XunXjo

 

Джерело: Армія FM

 

 

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"