Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Презентовано соціальну картку учасників АТО

У вівторок, 12 квітня, відбувся старт програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій – презентована Соціальна картка учасників АТО.

“Соціальна картка учасників АТО дозволить учасникам бойових дій та членам їх родин отримувати безкоштовну правову та юридичну консультацію, безкоштовне обстеження та надання медичних послуг, знижки на покупки у торгових мережах”, –  сказав голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО Українці-разом! Руслан Руденко, передает Укрінформ.

При цьому він зауважив, що в майбутньому можливості картки розширяться завдяки новим партнерам. Наразі за карткою можна отримати знижки – 7% у магазинах Фуршет, до 10% у торговельній мережі Фокстрот та у мережі аптечних супермаркетів Віталюкс. Долучитись до акції виявив бажання і Епіцентр.

Зараз, за словами Руденка, у стадії домовленостей знижки на пальне, безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

На сьогоднішній день виготовлено 25 тисяч карток, які почнуть поступово видаватись учасникам АТО. Перші картки отримав командир 12-го окремого мотопіхотного батальйону м. Київ (ЗСУ) Микола Білосвіт та командир батальйону імені генерала Кульчицького (НГУ) Віктор Толочко.

Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко повідомив, що над проектом працювали два роки.

За його словами, проект буде реалізований як в окремих містах, так і по всій Україні: власник картки зможе у мережах магазинів отримувати знижки у всіх регіонах, і в той же час користуватися безкоштовно міським транспортом, зокрема, у столиці.

Він додав, що на сьогодні в Україні є близько 204 тис. учасників АТО, після хвилі демобілізації ця кількість збільшиться.

Джерело: “Новое время”

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"