Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Полтавським АТОвцям вручили соціальні картки

У День Європи на Театральній площі полтавським учасникам Антитерористичної операції вручили соціальні картки від ВО учасників АТО “Українці-Разом!”.

Програма соціально-правового забезпечення учасників бойових дій – “Соціальна картка учасників АТО” дісталася і Полтави. Сім військовослужбовців отримали відповідні картки.

– Соціальну картку запровадили по всій країні півтора місяці тому. Отримали її вже близько 7 тисяч захисників. Нині вона діє, як платформа, що об’єднує український бізнес, учасників АТО і волонтерів. Ця картка дає можливість отримувати знижки у всеукраїнських торгових мережах, надає безкоштовну правову юридичну допомогу (послуги адвоката), психологічну, медичну допомогу. По полтавській області ряд підприємців теж зголосилися надавати свою допомогу, тобто знижку, – розповів голова правління ВО учасників АТО “Українці-разом!” Руслан Руденко.
Крім того голова правління ВО учасників АТО “Українці-разом!” Руслан Руденко зауважив: у майбутньому можливості картки розширяться завдяки новим партнерам. Наразі за карткою можна отримати знижки – 7% у магазинах “Фуршет”, до 10% у торговельній мережі “Фокстрот”. Незабаром долучиться до акції і національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів “Епіцентр”. Нині, за словами Руденка, на стадії домовленостей знижки на пальне, безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Довідка: соціальна картка учасників АТО дозволить учасникам бойових дій та членам їх родин отримувати безкоштовну правову та юридичну консультацію, безкоштовне обстеження та надання медичних послуг, знижки на покупки у торгових мережах.

Перші картки ще у квітня отримали учасники 12-го окремого мотопіхотного батальйону м. Київ (ЗСУ), батальйон імені генерала Кульчицького (НГУ).

Для учасників АТО працює цілодобова  гаряча лінія 0800 50 75 75, за якою можна отримати юридичну допомогу. Заявку на отримання соціальної картки можна подати на офіційному сайті. Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці разом”. А також, звернувшись до територіальної організації ВО у Гадячі, Зінькові, Полтаві.

Джерело: Трибуна

Полтавським АТОвцям вручили соціальні картки
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"