Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Під егідою ФФУ започатковано чемпіонат серед команд учасників АТО

Під егідою ФФУ започатковано чемпіонат серед команд учасників АТО

У вівторок, 16 серпня у Будинку футболу презентовано новий турнір: чемпіонат з футболу серед команд «Учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.Засновником та Організатором вищевказаного Чемпіонату є Федерація Футболу учасників АТО (ФФу АТО), за підтримки Федерації футболу України. Участь в урочистій презентації та підписанні угоди взяли керівники Федерації футболу України, Федерації футболу учасників АТО, Генерального штабу ЗСУ, СБУ, Прикордонної служби України та Національної гвардії.

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко у своєму вітальному виступі зазначив, що проведення Кубку Героїв АТО надзвичайно важливе для підтримання фізичного та морального стану військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій чи повернулись до мирного життя.

«Соціальні ініціативи, які Федерація футболу України реалізує разом з учасниками АТО, отримають продовження. Минулого року більше 20 сімей воїнів АТО, які постраждали в зоні бойових дій, отримали квартири у Дніпропетровську. Також було відкрито футбольне поле у Дніпропетровській області для бійців полку «Дніпро-1». Цього року заплановано відкриття поля у військовій частині у Києві. Також було придбано обладнання вартістю 500 тисяч гривень для Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України у Києві. Восени у госпіталі відкриється спортзал зі спеціальними тренажерами, придбаними Федерацією футболу України за порадою лікарів, які будуть застосовуватися для реабілітації поранених військовослужбовців»», – сказав Вадим Костюченко.

Перший віце-президент ФФУ запевнив, що після завершення реконструкції НТК ім. В. Баннікова інфраструктура стадіону в тому числі буде використовуватися для відновлення здоров’я бійців АТО.

Як розповів координатор чемпіонату України серед учасників АТО та Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці разом” Руслан Руденко, за регламентом турнір має стартувати 4 вересня. Участь у змаганнях візьмуть більше 35 команд, які будуть поділені на шість груп: Північ, Південь, Схід, Захід, Центр та Київ. Матчі у групах завершаться 20 листопада, після чого до 4 грудня пройдуть поєдинки за призові місця між командами-лідерами груп.

Представники Генерального штабу Збройних сил України, Служби безпеки України, Національного гвардії України та Державної прикордонної служби України заявили про всебічну підтримку турніру. В.о. заступника начальника Генштабу ЗСУ Юрій Борискін запевнив присутніх, що для проведення матчів не будуть залучатися бійці, які знаходяться у зоні бойових дій та виконують завдання, а команди будуть створені з представників тих підрозділів, які згідно з планом виведені з зони Антитерористичної операції для відновлення боєздатності.

Вже відомо, що нагородження переможців та учасників чемпіонату серед учасників АТО відбудеться напередодні Дня Збройних сил України у київському Будинку офіцерів. Команда-переможець турніру отримає почесний Кубок Героїв АТО.

Головний тренер національної збірної ветеранів України Антолій Дем’яненко, вітаючи учасників майбутніх змагань, пообіцяв, що його команда й надалі буде проводити товариські матчі із бійцями АТО. Так, після завершення чемпіонату ветеранська збірна у виставковому матчі зустрінеться з командою, складеною з найкращих гравців цього турніру.

Джерело: ФФУ

Під егідою ФФУ започатковано чемпіонат серед команд учасників АТО
Під егідою ФФУ започатковано чемпіонат серед команд учасників АТО
Під егідою ФФУ започатковано чемпіонат серед команд учасників АТО
Під егідою ФФУ започатковано чемпіонат серед команд учасників АТО
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"