Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Нацгвардія підписала меморандум про співпрацю з «Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Нацгвардія підписала меморандум про співпрацю з «Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Національна гвардія України разом з іншими силовими відомствами, громадськими об’єднаннями та комерційними організаціями підписали меморандум про співпрацю з всеукраїнською громадською спілкою  “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”.

Своїми підписами сторони засвідчили згоду у підтримані  соціально-правової програми громадської спілки та підкреслили  намір на подальшу співпрацю.

«Учасники, які підписали Меморандум, співпрацюватимуть у сфері медичної і психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО. Підтримуватимуть соціальну картку учасника АТО “Українці-разом!” й програму психологічної і фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і учасників АТО», – зауважив голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!” Руслан Руденко .

Власники соціальної картки, якими можуть бути лише учасники АТО, або у разі загибелі члени їх родин, мають право на безкоштовну правову підтримку та юридичні консультації; безкоштовне обстеження та надання медичних послуг; психологічну підтримку; знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах; освітні, оздоровчі та розважальні програми.

В рамках «круглого столу» були підведенні підсумки роботи організації та окреслені плани на наступний рік.

“На 2017 рік ми плануємо забезпечити ще 100 тис. учасників бойових дій такими соціальними картками, об’єднавши зусилля з усіма разом”, – сказав Руденко і додав, що вже на сьогоднішній день власниками такої картки є 47 тис. 866 учасників бойових дій.

Також було відмічено тісну співпрацю з Нацгвардією: за пів року 11 286 гвардійця отримали таку соцкарту та в повному обсязі користуються наданими пільгами, гвардійці прийняли участь у фінальній частині футбольного турнірі «Кубок  героїв АТО» та провели під час заходів спілки агітаційні акції стосовно служби за контрактом в лавах НГУ.

Прес-служба НГУ

Джерело: Національна Гвардія України

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"