Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


  • Головна
  •  / 
  • ЗМІ про нас
  •  / 
  • Нацгвардійці та морпіхи зіграють у Миколаєві в рамках "Кубку Героїв АТО"

Нацгвардійці та морпіхи зіграють у Миколаєві в рамках “Кубку Героїв АТО”

У Миколаєві 10 вересня розпочнуться матчі регулярного чемпіонату з футболу серед команд «Ліги Учасників АТО» на «Кубок Героїв АТО» осіннього сезону-2016 серед восьми команд групи «Південь».

Голова Федерації футболу Миколаївської області Микола Єропунов повідомив, що футбольні змагання розпочнуться о 10:30 на верхньому полі Центрального міського стадіону Миколаєва. Очікується, що матчі відвідають керівники міста, області та військовослужбовці місцевих підрозділів ВСУ. Матчі «Кубка Героїв АТО» співпадають із Днем міста та мають стати одним з найцікавіших заходів для мешканців Миколаєва.

«Команди-учасниці – це представники військових частин з Миколаєва та Очакова. Наша обласна федерація вирішила низку організаційних питань щодо вибору футбольного поля, забезпечення арбітражу, охорони та медичного обслуговування. Ведеться запрошення глядачів на місцевому телебаченні. Командам з підрозділів Національної гвардії, військової частини №2062 та морської піхоти передані м’ячі та ігрова форма», – розповів подробиці Микола Єропунов.

Організатором та засновником Всеукраїнського регулярного Чемпіонату серед команд «Ліги учасників АТО» на «Кубок Героїв АТО» є громадська спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» за підтримки Федерації футболу України. Таким чином ФФУ реалізує соціальні ініціативи, спрямовані на психологічну реабілітацію військовослужбовців, які боронили цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави. Цього року у змаганнях бере участь рекордна кількість команд з усіх куточків країни – 48.

Змагання з футболу серед команд учасників АТО триватимуть з 4 вересня по 20 листопада і проходитимуть у шістьох регіональних Лігах («Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр», «Київ»). З 20 листопада переможці регіональних Ліг позмагаються за Кубок Героїв АТО на полях НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі, а 4 грудня у столичному Будинку Офіцерів відбудеться урочиста церемонія нагородження та вручення переможцям головного призу турніру.

4 вересня на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені вже відбулися перші матчі на «Кубок Героїв АТО» осіннього сезону-2016 серед учасників АТО з міста Києва та Київської області. 11 вересня розпочнуться матчі у групі «Центр», які відбуватимуться у Вінниці.

Джерело: Федерація Футболу України

Нацгвардійці та морпіхи зіграють у Миколаєві в рамках “Кубку Героїв АТО”
Нацгвардійці та морпіхи зіграють у Миколаєві в рамках “Кубку Героїв АТО”
Нацгвардійці та морпіхи зіграють у Миколаєві в рамках “Кубку Героїв АТО”
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"