Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Луцькі атовці зможуть отримати соціальні картки

На Волині учасникам бойових дій видадуть соціальній картки від ГО “Об’єднання учасників АТО “Українці – Разом!”. Про це в соціальній мережі Facebook написала волонтерка Тетяна Должко.

Волонтер зазначила, що учасники бойових дій, котрі подавали анкети для участі в програмі соціальних карток від від ГО «Об’єднання учасників АТО “Українці – Разом!”, можуть отримати свої соціальні картки.

Отримати картки можна у Центрі допомоги учасникам АТО і представництві Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО у Луцьку на вулиці Привокзальній, 12.

Довідково:
За ініціативою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!» та за підтримки Державної служби України у справах ветеранів створено програму «Соціальна картка учасників АТО», яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

“Соціальна картка” є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості: безкоштовна правова підтримка та юридична консультація; безкоштовне обстеження та надання медичних послуг; психологічна підтримка; знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах; освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їхніх родин.

Джерело: VIP Волинський інформаційний портал

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"