Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Футбольні змагання за Кубок Героїв АТО: як нагородять переможців

4 грудня відбудеться урочисте нагородження переможців та вручення Кубку Героїв АТО в Будинку офіцерів у Києві

Чемпіонат стартував 4 вересня 2016 року, відбувається регулярно по всій Україні. Залучені 44 команди – понад 1000 учасників бойових дій. Мета, в першу чергу, повернути хлопців у мирне життя. Про це у програмі “Інформаційний ранок” на “5 каналі” повідомив голова правління ВО учасників АТО “Українці-разом!” Руслан Руденко.

До складу Федерації футболу участників АТО входять 6 регіональних футбольних ліг учасників АТО. Футбольна ліга учасників АТО “Київ” – гра відбувається у місті Ірпінь. Футбольна ліга учасників АТО “Центр” – матчі проводяться у Вінниці, Кропивницькому та Полтаві. Футбольна ліга учасників АТО “Південь” – гра проходить у Миколаєві. Футбольна ліга учасників АТО “Північ” – у Вишневому. Футбольна ліга учасників АТО “Захід” – грають у Тернополі, Львові та Рівному. Футбольна ліга учасників АТО “Схід” – гра відбувається у Харкові, Маріуполі, Запоріжжі та Дніпрі.

Голова контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу учасників АТО Олександр Скляр розповів про умови участі у футбольній лізі: “Гравець повинен бути учасником бойових дій. Якщо немає посвідчення, можна представити довідку про участь в АТО. Кожен капітан команди подає заявки, яка нараховує 25 осіб. Крім цього, ще подає копію посвідчення учасника бойових дій чи копію довідки. Участь безкоштовна”.

Джерело: “5 канал”

Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"