Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


“Фуршет” надає спеціальні знижки учасникам АТО

12 квітня 2016 року “Фуршет” в числі перших компаній-представників бізнесу приєднався до ініціативи “Соціальна картка учасника АТО”. Організатором проекту виступили Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ – РАЗОМ!” за підтримки Держслужби з питань Ветеранів Війни та учасників АТО. В рамках програми “Фуршет” надає можливість учасникам антитерористичної операції купувати товари у всіх магазинах мережі “Фуршет” по Україні зі значними знижками.
“Ми з ентузіазмом приєдналися до цієї програми, адже надання знижок – це найменше, що може зробити наша мережа для учасників антитерористичної операції. Дуже важливо, щоб сьогодні ці люди відчували себе потрібними суспільству і захищеними. Ми надаємо для них знижки на найнеобхідніші продукти і товари, що дозволить істотно заощадити сімейний бюджет”, – зазначив Ігор Баленко, Голова Наглядової Ради ПрАТ “Фуршет”.
Для того щоб скористатися знижками в мережі “Фуршет”, учаснику програми потрібно пред’явити “Соціальну картку учасника АТО” касирові при розрахунку в магазині.
“Соціальна картка” – це масштабна програма соціально-правового забезпечення учасників бойових дій. Це єдина всеукраїнська платформа, яка об’єднує сили держави, волонтерів та бізнесу в їх прагненні підтримати учасників АТО. Кожен власник картки отримує такі можливості:
  • Безоплатна правова підтримка і юридична консультація
  • Безкоштовне обстеження та надання медичних послуг
  • Психологічна підтримка
  • Знижки на покупки у всеукраїнських мережах
  • Освітні і оздоровчі програми для учасників АТО і їх сімей
Отримати картку можна, заповнивши форму на сайті ukrazom.org.
Джерело: “Фуршет”
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"