Безкоштовна гаряча лінія
0 800 50 7575


Бійцям з Тернопільщини видали соціальні картки

На Тернопільщині реалізовують соціально-правову програму для підтримки воїнів АТО. Бійцям видали соціальні картки, які дають право на додаткові знижки у деяких торгових мережах області та України.

“Українці разом” – таку програму започаткували представники соціально відповідального бізнесу, Збройних Сил України, волонтери та громадські активісти. Програма створена виключно ініціативою громадян України, державою вона не підтримується.

“Ми започатковуємо у Тернопільській області соціально-правову програму для підтримки воїнів АТО. Ми створили цю програму виключно на волонтерських засадах. Соціальні картки виготовляються по можливості зібраних коштів. Ми вже видали 34 тисячі соціальних карток по Україні. Але учасників бойових дій по всій Україні вже більше 250 000, будемо намагатися забезпечити всіх. Що це за програма? Перш за все, це об’єднання зусиль соціально-відповідального бізнесу, який надає послуги у своїх торговельних мережах. На сьогоднішній день це ряд заправок, які дають три гривні знижки на літр пального, також підключили ряд супермаркетів – “Фуршет”, “Фокстрот”, зараз ведемо роботу з “Епіцентром” та з іншими торговими закладами. У цих закладах власникам соціальних карток, тобто учасникам АТО, надаватимуть знижки. Величезне значення має бізнес на місцях, бо учасників АТО цікавлять насамперед ті магазини, які через дорогу, у яких вони найчастіше роблять покупки. Тому ця програма зорієнтована на саморганізацію. Ми повинні допомагати один одному, хочемо максимально залучити до цієї роботи місцеву владу та соціально відповідальний бізнес. Однак жодної копійки від держави у цій програмі не використано і політичних діячів тут не замішано. Коли ми звернулися до влади, щоб запровадити таку програму на загальнодержавному рівні, нам сказали, що це неможливо, що це буде вартувати десятків мільйонів гривень, щоб тільки її запровадити”, – пояснює член правління об’єднання учасників АТО “Українці разом” Володимир Хомов.

Учасники АТО з Тернопільщини матимуть можливість користуватися соціальними картками. Кількість торгових закладів, у яких вони діятимуть, планують розширити.

Джерело: 0352 ua

Бійцям з Тернопільщини видали соціальні картки
Бійцям з Тернопільщини видали соціальні картки
Бійцям з Тернопільщини видали соціальні картки
Бійцям з Тернопільщини видали соціальні картки
Бажаю допомогти організації "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!"